prof. dr hab. n. med. Mariusz Wysocki

Onkolog, Hematolog, Pediatra

BIZNES przede wszystkim. Masowka to po drugie - szybko uśmieszek i pa pa. Antybiotyk - zinat, klacid, zinat, klacid i mercedesy jak to zwie Pan profesor. Myslem zaufany profesor wiedza kompetencje kasa sie nie liczy i chodzilam. Przez rok dostała 8 antybiotyków:-( poszlam do innego złotego lekarza i przez 1,5 roku ani jednego, ani nigdy oskrzeli, a chorowała rowniez bardzo duzo. Nie polecam musiałam 2 lata odbudowywac odpornosc dziecka.

Mojej córki już nie ma.byłam z nią na oddziale hematologii 4 piętro przez 5 miesięcy. Podejście Pana profesora niepoważne ,każde dziecko marzy o wyjściu do domu jest miesiąc styczeń córka pyta o dom pań profesor odpowiada z uśmiechem w sierpniu. Jak tak można zarazono na oddziale moje dziecko świńską grypa .bo jeśli salowe sprzątają toalety a następnie podają posiłki chorym dzieciom z obniżoną odpornością, a pielegniarki zakładają rękawice od święta. Proszę was drodzy rodzice uważajcie na ten szpital !!!!!!

Okszyknięty sławą doktor wysocki to nic ciekawego,mojego synka skrzywdził niestety,tak mu badał głowke

Bardzo dobry specjalista. W wielu kwestiach związanych z problemami zdrowotnymi naszych córek bardzo nam pomógł (nadał odpowiedni kierunek działania i skierował do odpowiednich specjalistów). Zdecydowanie polecam.

Nie oceniam kompetencji Pana Wysockiego, myślę że profesura i specjalność z pediatrii, onkologii i hematologii świadczą o wysokich umiejętnościach. Ocenię za to mało profesjonalne podejście do pacjentów, a raczej klientów. Pierwsza wizyta w Centrum Wysoccy to 45 min. spóźnienia - słów "przepraszam za spóźnienie" brak. II wizyta - pacjenci już czekają w gabinecie, po 20 min. Pan Wysocki odprowadza znajomego do wyjścia i wraca. Już jest godzina nasze wizyty, lecz w gabinecie i w kolejce są jeszcze pacjenci. Na szczęście nie jest to jedyny specjalista w Bydgoszczy. Ktoś kto na jedną godzinę pracy ma 4 pacjentów, każdy po 120 zł, czyli 480 zł / godzinę jest zobowiązany do przestrzegania najwyższych standardów. Ja się szanuję i dlatego takiego lekceważenia nie akceptuję. Odradzam, chyba, że ktoś lubi płacić za to że się go ignoruje.

Zdecydowanie odradzam! Na oddziale u profesora jest jeden wielki bałagan. Niepoważne podejście do pacjenta, traktuje go z góry.

Witam. Pan Prof. uchronił mojego synka przed pobytem w szpitalu. gdy miał zapalenie płuc. Godny polecenia. Pozdrawiam

Z pewnością specjalista niekwestionowany i co do jego wiedzy nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Dokładnie opisuje chorobę, bardzo mile rozmawia z pacjentem i wzbudza wielkie zaufanie. Nigdy nie odmówił mi wizyty mimo późnej pory jaka raz się zdarzyła. Polecam!

Mojego dziecka już nie ma. Było leczone na oddziale. Zauważyłam, ze w szpitalu uniwersyteckim bardzo dużo czasu lekarzom pochłaniają seminaria, zajęcia ze studentami, prace naukowe a nie leczenie. Pan profesor stara się być bardzo przekonujący, że jest razem z pacjentem. Ale prawda jest taka, ze każde dziecko to kolejny przypadek do obserwacji i badań. Polecam rodzicom żądać na piśmie wszelkich badań, które zostały wykonane,żądać kopii notatek z przeprowadzonych rozmów. Jesli Waszemu dziecku nie uda się przeżyć (a będą podejrzenia co do błędu i zaniedbań medycznych), to szpital odmówi wydania kopii dokumentacji medycznej, choć nie ma takiego prawa w przypadku małoletniego dziecka. Ja cały czas walczę.
Niektóre propozycje leczenia wobec mojego dziecka, nie miały nic wspólnego z protokołem leczenia, którym szło. A badania, które powinny być zgodnie z tym protokołem przeprowadzone zupełnie pominięto. Wykonano je dopiero na moje żądanie na miesiąc przed śmiercią dziecka. Wynikało z nich, ze nie kwalifikuje się do usilnie proponowanej metody leczenia przez Pana Profesora Wysockiego.

NAJLWPSZY PEDIATRA NA SWIECI PODJOL SIE LECZENIA MOJEGO 4 MIESIECZNEGO SYNKA PO PRZEBYTEJ SEPSIE GDZIE PEDIATRZY W PRZYCHODNI POPATRZYLI SIE NA SIEBIE I POWIEDZIELI ZE ONI OBAWIAJA SIE NAWROTU CHOROBY I BOJA SIE LECZYC DZIECKO PO TAKICH PRZEJSCIACH I DALI SKIEROWANIE DO SZPITALA PAN PROFESOR PODJOL WALKE O ZDROWIE MOJEGO WIKTORA BEZ UMIESZCZANIA NAS W SZPIALU OSTRZEGL ZE LECZENIE BEDZIE TRUDNE ZE GDY TYLKO DUSZNOSCI ZWIEKSZOM SIE TO JEDZIEMY DO SZPITALA ZE BEDZIE TO DROGIE LECZENIE ALE BYL SKUTECZNY DALO SIE A POZATYM CZLOWIEK Z SERCEM NA DLONI DLA SWOICH PACJETOW POLECAM WSZYSTKIM PANA PROFESORA POZDRAWIAM MAMA WIKTORA