mgr Marlena Ewa Kazońmgr Marlena Ewa Kazoń - zdjęcie profilowe

mgr Marlena Ewa Kazoń

Psychoterapeuta

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Jestem psychoterapeutą rodzinnym, psychoonkologiem i doktorantką Instytutu Psychologii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Ukończyłam podyplomowe studium psychoterapeutyczne realizowane przez ...

Ukończyłam podyplomowe studium psychoterapeutyczne realizowane przez MABOR Centrum Psychologiczno-Medyczne i Centrum Doradztwa i Szkoleń, atestowane przez European Association of Psychotherapy, zaakceptowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Ukończyłam podyplomowe studia z zakresu psychoonkologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Superwizuję swoją pracę u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Od 2009 r. pracuję w zorganizowanym przez siebie zespole psychoterapeutycznym: BYĆ W HARMONII w Warszawie. Prowadzę psychoterapię indywidualną, rodzinną oraz psychoterapię par i małżeństw.

W pracy psychoterapeutycznej integruję metody i techniki różnych szkół terapeutycznych, dobierając je pod względem specyfiki problemów klienta oraz jego potrzeb i możliwości.

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.