dr n. med. Marlena Kaczmarczyk

Cudowny lekarz, cudowny człowiek, przywróciła mi wiare w lekarza i wiarę w człowieka. Bardzo dziękuję Pani Doktor. A pacjentom serdecznie polecam.

Witam Wszystkich. Powiem w ten sposób. Stronię od lekarzy kierując się TYLKO i WYŁĄCZNIE w pełni naturalnym trybem/sposobem na życie i z lekarzami jestem "na bakier". Ooo - niejedna moja wizyta u lekarza kończyła się na wejściu - opłacie - i wyjściu, ponieważ słyszałam magiczne, odstraszające słowo "PROCEDURA". I z badania oczywiście nici. Dziś - Pani Doktor przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Przede wszystkim - SZANUJE drugą osobę oraz wyrażone zdanie. W bardzo kulturalny sposób wszystko objaśnia, podaje swoje stanowisko - pozostawiając decyzję klientce/pacjentce (nie lubię określenia pacjent, brrr). Nie zgodzę się z żadną opinią, typu "Pani Doktor nic nie mówi podczas badania". Tak. Trudno wykonywać badanie i gadać. Po co. Na badaniu należy się skupić a opowiadać - po badaniu. Odpowiedziała na wszystkie moje zapytania, rozwiała wątpliwości, muszę przyznać, że rozładowała atmosferę napięcia i - o dziwo - z gabinetu wyszłam bardzo... Zadowolona. Chyba nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja, raczej słyszałam: "To pani tego nie ma? To po co pani przyszła?" I tam takie podobne bzdury. Wszystko wyszło super i muszę przyznać - jak weszłam do gabinetu nastawiona dosyć "złowrogo", bo spodziewałam się obcesowego potraktowania - szybko spuściłam ze swojego wysokiego tonu.

Absolutnie nie polecam... Zaledwie na drugiej wizycie, po przedstawieniu podstawowych badań, które Pani dr zleciła mi i mężowi, jak gdyby nigdy nic popijając herbatkę oznajmiła, że nie będziemy mieć z mężem biologicznych dzieci. Wtedy zrujnowało nam to życie. Na szczęście nie poddaliśmy sie i po niespełna dwóch latach tulilam naszą córkę w ramionach. Szkoda, że Pani dr nie pokusiła sie jednak o głębsza analizę badań i tak łatwo przyszło jej wydanie takiego wyroku...

Gorąco polecam Panią Doktor. Jest najlepszym lekarzem, do jakiego trafiłam. Zawsze miła, zainteresowana pacjentem, przeprowadza wnikliwy wywiad. Pani Doktor jest też lekarzem w Szpitalu na Kraśnickiej, gdzie kieruje w razie potrzeby. Zawsze można się z nią kontaktować, Pani doktor podaje do siebie numer. Minusem jest czas oczekiwania na wizytę, czy opóźnienia, ale na taką wizytę warto czekać, gdyż zawsze trwa wystarczająco długo. Jestem bardzo zadowolona.

Nie polecam P. Marleny Kaczmarczyk. P. dr do rozmownych nie należy i nie mówi tego co widzi podczas badania, a jedynym komentarzem na temat wyników zleconych badań było „dobrze”. Polecona przez P. dr endokrynolog też z Provivo z niedoczynności doprowadziła mnie do nadczynności. Minęło pół roku zanim inny endokrynolog wyprostował mi TSH. Mimo że wszystkie badania były dobre (wg P. dr) ostateczne zalecenie to inseminacja albo invitro. Na pytanie w jaki sposób ustaliła mi kolejność badań odpowiedziała, że to „schemat” więc nie analizowała wyników i nie zlecała tego co potrzebne przy tych wynikach. Na kolejne pytania odpowiedziała żeby sprawdzić sobie w googlach. W lutym tego roku podczas operacji wyrostka okazało się, że mam torbiel jajowodu, oprócz tego jajowód był zawinięty i całkowicie niedrożny (a badanie drożności u P. dr było OK), stwierdzono też endometriozę, którą P. dr wykluczyła. Na wizycie pooperacyjnej pokazałam lekarzowi wszystkie wyniki, które robiłam u P. dr. Od razu po pierwszych wynikach hormonów (które niby były OK) powiedział, że mam cykle bezowulacyjne, a wyniki drożności HyCoSo z użyciem kontrastu jak i wrogości mogę wyrzucić do kosza bo są to metody mało wiarygodne i nie dają rzeczywistego obrazu. A inseminacja w moim przypadku przy takich wynikach robiona byłaby „dla sztuki” (czyli dla pieniędzy?) bo nie miałaby szans na powodzenie. Tak więc Drogie Panie przemyślcie wybór tej P.dr i tej kliniki (pomijam już fakt, że pani w Provivo, która pobierała mi krew kuła mnie 7 razy zanim trafiła w żyłę!!), ja straciłam rok czasu na bezsensowne badania i wizyty u Pani dr trwające 3min w klinice, w której zostawiłam parę tysięcy i wyszłam stamtąd w gorszym stanie niż przyszłam:-(

Mam problem z zajściem w ciążę a na dr Marlenę trafiłam dzięki temu forum - to było najlepsze co mogło mnie spotkać. Tak profesjonalnie jeszcze żaden lekarz się mną nie zajął i nie zlecił tylu badań aby wykryć przyczynę co mi jest. Jestem spokojna bo wiem, że jestem w dobrych rękach i wiem, że na pewno będę mamą - jest to tylko kwestia czasu:) Polecam każdemu dr Kaczmarczyk - nie wątpliwie jest to lekarz z powołania.

Polecam Panią dr Marlenę Kaczmarczyk w leczeniu niepłodności. Jest to jedyny lekarz, który mi i mężowi pomógł uzyskać upragnioną ciążę. Dodaje wiary w walce, jest sympatyczna i profesjonalna. Odpowiada na wszystkie pytania. Jednym słowem lekarz godny polecenia.

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie nt. Dr Kaczmarczyk. Jej kompetencji, fachowości i zaangażowania. Dr Marlena prowadziła moją ciążę i z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest dokładna, bardzo skupiona na wykonywanych badaniach, cierpliwie odpowiada na wszystkie- nawet najbardziej "upierdliwe" pytania;) no i do tego naprawdę delikatna (w porównaniu do innych poprzednich moich ginekologów). Razem z Panią rejestratorką tworzą przyjazną atmosferę- aż chce się tam chodzić;) Polecam wszystkim niezdecydowanym kobietom, a Panią Dr pozdrawiam:)

Polecam http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/1399283/Marlena-Kaczmarczyk/ginekolog/Lublin

Gorąco polecam panią Marlenę mimo przeszkód spokojnie dobrnęłam do porodu .Pani Marlena jest po prostu dobrym człowiekiem, nie prowadzi interesu ciążą- podchodzi do pacjentek indywidualnie i nie przeznacza na każda 5 min przez co czasami były opóźnienia ale szybko zrozumiałam dlaczego i spokojnie czekałam na swoja kolej.

Gorąco polecam panią Marlenę mimo przeszkód spokojnie dobrnęłam do porodu .Pani Marlena  jest po prostu dobrym człowiekiem, nie prowadzi interesu ciążą- podchodzi do pacjentek indywidualnie i nie przeznacza na każda 5 min przez co czasami były opóźnienia ale szybko zrozumiałam dlaczego i spokojnie czekałam na swoja kolej.