lekarz Marlena Krzyśków-Szpoper

3,6
3,2
3,4

11.05.2013

Ta pani doktor jest naprawdę wredna nie pomogła a pogorszyła mój stan zdrowia olała mnie w najbardziej potrzebującym momencie gdyby nie pan Łukasz psycholog dawno by mnie nie było na tym świecie. Zdecydowanie nie Polecam tej osoby!!!

Zosia25063 zosia2506

19.01.2012

Polecam panią Marlenę,ponieważ jest bardzo sympatyczna,miła i uprzejma.W każdej chwili może przyjąć pacjenta lub coś doradzić.Polecam panią doktor ponieważ mi bardzo pomogła . :) Polecam .

Polecam .

18.12.2011

Bardzo sympatyczna, otwarta, miła, słuchająca pacjenta, z dużym poczuciem humoru..Posiada dużą wiedzę Wcale nie jest prawdą, że jest wyniosła i arogancka wobec pacjenta. Nigdy nie odmówi pomocy. Szczerze polecam!

20.06.2011

Dobre podejście do pacjęta. Wyczerpująca i konkretna diagnoza oraz sposób leczenia. Gorąco polecam

18.06.2010

Szanowna Pani Dr jest przede wszystkim nieuprzejma i wyniosła wobec pacjenta...zdecydowanie nie polecam tej osoby ponieważ z taką postawą jaką prezentuje wątpię czy jest zdolna pomóc komukolwiek.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Krotoszyn"?

Staszica 26b

3 Maja 23