lekarz Marlena Majkut-Sobechowicz

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Średnia ocen:5/5

Bogate doświadczenie w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Absolwentka dwuletniego podyplomowego Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti - Aging pod patronatem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Międzynarodowa specjalizacja z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej, pod patronatem WOSAAM (Światowej Organizacji Medycyny Anti - Aging). Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach praktycznych z medycyny estetycznej.

Na co dzień pracuje w Klinice Dermatologicznej WUM w Warszawie, specjalizując się w dermatologii i wenerologii. Swoją przygodę z medycyną estetyczną rozpoczęła we Włoszech i Szwajcarii szkoląc się u światowej sławy chirurga plastycznego dr Riccardo Forte. Następnie swoją wiedzę i doświadczenie poszerzała u znanego specjalisty i szkoleniowca dr Inigo de Felipe w sieci jego klinik w Hiszpanii. Przez ponad rok pracowała w klinice estetycznej dr de Felipe w Warszawie. Dzięki bardzo szerokiemu doświadczeniu, bogatej wiedzy zdobytej w ciągu kilku lat pracy i nauki, doktor podchodzi do pacjenta w sposób kompleksowy i nowoczesny. Wykonując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przywraca harmonijny wygląd twarzy i ciała. Naturalne piękno i zdrowa skóra to motto przewodnie Pani doktor.

Michał G.

05.05.2016

Pani doktor Marlena jest przesympatyczną osobą. Doskonale rozumie potrzeby pacjenta. Potrafi słuchać i trafnie dobiera zabiegi. Byłem u niej dwukrotnie. Raz z problemem dermatologicznym i raz na botoksie. Ma bardzo szeroką wiedzę w swojej dziedzinie. Polecam i pozdrawiam Panią Marlenę

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii