lekarz Marta Bulej

2,9

Świetna lekarka, polecam każdemu. Od lat leczy moje dzieci. Super podejście do pacjenta, zawsze pomocna niezależnie od późnej pory dnia czy weekendu.

Źle postawiona diagnoza dziecku przez co maluszek musiał się męczyć i dostał nieodpowiednie leki. Do tego pani naprawdę nie miła i lekceważąca ma zimne podejście do dziecka i rodziców

Bardzo uprzejma i rzeczowa Pani doktor. Badanie przebiegło sprawnie i dokładnie (mam porównanie z prywatna opieka medyczna). Nie rozumiem skąd negatywne komentarze.

Nie spodziewałam się, że lekarz z takim stażem może być tak nie kompetentny, nie kontaktowny i mieć tak lekceważący stosunek do matki dziecka. Na zadawane pytania nie udziela odpowiedzi lub są one zdawkowe i nie wyjaśniają nic. Na pytanie z jakiego powodu wystawiła skierowanie do neurologa, zero odpowiedzi. Osoba, która jest pełnoletnia traktowana jest z powodu wyglądu jak nieodpowiedzialna małolata. Podczas wizyty załatwia swoje sprawy i wychodzi na rozmowy telefoniczne z gabinetu. Czas oczekiwania na panią doktor trwa 10 min. lub dłużej. Ostrzegam przed wizytą u tego lekarza lub wizytę należy wzmocnić osobą opanowaną i bardzo stanowczą, która ustawi w szeregu panią doktor.

Jestem bardzo zadowolony zarówno z kompetencji jak, wiedzy i podejscia Pani Doktor. Przyjela mnie z synkiem poza godzinami pracy, nie robiac zadnego problemu, a dodatkowo Krzyś szybko wrocił do zdrowia :) Polecam i dziekuje.

Dr Bulej nie rozpoznała zapalenia oskrzelików u charczącego noworodka, odmawiając skierowania synka do szpitala. Ostatnio z powodu błędnie wypisanej recepty dzwoniła do niej farmaceutka z mojej apteki. Po skończonej rozmowie stwierdziła, że pani doktor niewiele kontaktuje. Przestrzegam.

Ta Pani to dramat w godzinach pracy ma czas na przedstawicieli farmaceutycznych...., obsługa i kompetencje na poziomie ZERO i całość dopełn ia kultura osobista a właściwie jej brak.

P.Marta Bulej jest to sympatyczna i pomocna osoba :) Polecam :]

P.Marta Bulej jest to sympatyczna i pomocna osoba :) Polecam :]

Lekarz lekceważąco podchodzi do swoich obowiązków: wcześniej wychodzi z przychodni, podczas wizyt pacjentów załatwia swoje prywatne sprawy (manicure w państwowym gabinecie!!!, rozmowy telefoniczne)

Umie rozmawiać z dziećmi i ich rodzicami. Cierpliwa i fachowa lekarka. Jestem bardzo zadowolona! Anna i Kubuś

Anna i Kubuś