lekarz Marta Czubaj-Kowal

Jedyny lekarz, któremu ufam i nigdy mnie nie zawiódł.

Jedyny lekarz, któremu ufam i nigdy mnie nie zawiódł.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM !! Często cięzko jest się do niej dodzwonić. Odbierze telefon i kaze zadzwonić za godzinę , po godzinie mowi ze sama zadzwoni jak bedzie wolna i oczywiscie nie dzwoni.. nikiedy po paru godzinach puszcza sygnał.. niekiedy zapomina. Podczas wizyty też trzeba przypominać o lekach , które ma wypisać. Ta Pani bierze za wizytę 120 zł a wyobraźcie sobie , że nigdy nie zadzwoni. Tylko puszcza SYGNAŁ !! TO szczyt !! ŻENADA !! Nie wiem jak można puszczać sygnał klientowi. Wyobrażacie sobie ? Osobiscie nie polecam. Decyzna nalezy do ...

ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!

Podczas wizyty też trzeba przypominać o lekach , które ma wypisać.

Nie wiem jak można puszczać sygnał klientowi. Wyobrażacie sobie ?

Osobiscie nie polecam. Decyzna nalezy do Was. Moje dzieci już tej Pani nie zobaczą.

Pozdrawiam
U.

Naprawde godna polecenia pani doktor rewelacyjne podejscie dostepna zawsze pod telefonem same plusy!!!

Szczerze polecam. Siła spokoju, konkretna, kompetentna.

Szczerze polecam. Siła spokoju, konkretna, kompetentna.

swietny kontakt z dzieckiem; trafne diagnozy, dostępność pod telefonem, wizyty domeowe -jednym słowem bardzo dobry pediatra

Rewelacyjna pediatra , z doskonałym podejściem do dzieci. Polecam 100% jest jedynie mały minus ,że wizyty szczególnie domowe są dosc wysokie.

Rewelacyjna pediatra , z doskonałym podejściem do dzieci.