dr Marta Gara-Rucińska

Podejście i sprzęt światowej klasy. Po jednej wizycie jestem bardzo zadowolony a łatwego zadania Pani DOKTOR nie miała.

Wspaniała Profesjonalna dentystka:) Podejście do Dzieci ma wspaniałe!Polecam w 100%.Kolejne wizyty dla mojej córeczki będą wspaniałą przygodą dzięki Pani Marcie:)Dziękujemy:)

Naprawdę godny polecenia lekarz. Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, do każdego podchodzi indywidualnie. Naprawdę warto się u niej leczyć:))))

Super lekarz!!Profesjonalistka w swoim zawodzie a przy tym sympatyczna i ładna !

Kocham ja!!!!!!!!!!!nie ma nigdzie na swiecie bardziej kompetentnego lekarza polecam w 100%

R-E-W-E-L-A-C-J-A. Stomatolog tak uprzejmy i profesjonalny, że pokonuję blisko 100km, by dotrzeć na wizytę! Naprawdę - fachowiec w 100%, a do tego piękna kobieta, więc każda wizyta to przyjemność :)

Bardzo dobra stomatolog. Polecam wszystkim.

Bardzo dobra stomatolog. Polecam wszystkim.

niesamowicie sympatyczna Pani stomatolog, pełen profesjonalizm, delikatność, bezbolesne zabiegi. Do tego jeszcze piękna kobieta :) aż przyjemnie się leczyć. Polecam każdemu!

No przyznam że jak zobaczyłem pania doktor to mi szczena opadła sama a jak sie zorientowałem to było po wszystkim wspaniała dentystka delikatna bardzo dba o pacjęta jest bardzo sympatyczna zna sie na rzeczy wizyta trwała w moim przypadku 15 minutek.BAAAAAAARDZO ATRAKCYJNA KOBIETA niesamowite niesądziłem ze tak piękne kobiety pracują w tak wrednej pracy bardzo sympatyczna wesoła pełny luz

Najcudowniejsza Pani Doktor pod słońcem:)

Najcudowniejsza Pani Doktor pod słońcem:)