lek. dent. Marta Jurga

Pani Jurga,bo trudno nazwać mi Ją mianem lekarza przysporzyła mi wielu kłopotów zdrowotnych. Pomimo,że wydaje się być miła to jednak jest inaczej. Brak kompetencji i odpowiedzialności. Postanowiła,że usunie mi zęba i tak usunęła,że ponad godzinę usuwała zęba i ok 5 razy prześwietlała. Usuwając komentowała,że nie wie czy sobie poradzi bo dawno tego nie robiła. Zastanawiała się czy wierci kość czy korzeń Tego typu komentarzy było wiele. Ostatecznie wsadziła mi tampon i wysłała do domu. Po pół godziny miałam wyjąć. Jak wyjełam zaczął się krwotok,aż trafiłam na pogotowie gdzie nie mogli ...

Pomimo,że wydaje się być miła to jednak jest inaczej.
Brak kompetencji i odpowiedzialności.
Tego typu komentarzy było wiele.
Ostatecznie wsadziła mi tampon i wysłała do domu.
Po pół godziny miałam wyjąć.
Jak wyjełam zaczął się krwotok,aż trafiłam na pogotowie gdzie nie mogli zatamować krwotoku. Z buzi buchała żywa krew.Lekarz z asystentkami z trudem zatamowali krwotok i udało się zszyć.Jeszcze nie wiem co dalej bo jestem na lekach.
Piszę ten komentarz żeby ostrzec przed wizytą u tego typu ludzi.
Na pogotowiu dziwili się jak ktoś kto tak uszkodził mnie mógł podejmować się usuwania zęba.
Pani J twierdzi,ze zrobiła wszytko dobrze.Pomimo,że Jej koledzy po fachu dziwią się jak mogła mi to zrobić. Teraz czeka mnie kolejna wizyta na pogotowiu.
Jeszcze nie wiadomo co dalej.

Doskonała i doświadczona specjalistka, żeby leczy sprawnie i szybko, nie trzeba przesiadywać na fotelu dłużej niż to konieczne, do tego miła i konkretna.

Najlepszy stomatolog, naprawde polecam po skorzystaniu z jej usług z pewnoscia powrócicie ponownie ;)

Pani dr tak zaleczyła zęba,że bolał mnie jeszcze przez pół roku.Gdy wrócilem z problemem bolącego zeba po uzupełnieniu ubytku powiedziała,że może tak byc przez jakiś czas.Bolało 6 miesięcy.Musiałem robić prywatnie rtg.Zmieniłem lekarza, ponownie rozwiercono mi zęba - ból minął.Nie polecam, podwójne koszty i zbywanie gdy pojawił sie problem.

Pani dr spełniła moje oczekiwania, które zawierają się w tym , że jest uprzejma, kompetentna, poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu; stąd moja ocena 5+

Miła, uprzejma, wzbudza zaufanie doświadczeniem i profesjonalizmem. Lekarz godny polecenia.

Wszystko odbyło się tak jak powinno. Pani doktor budzi zaufanie, spokojnie wszystko tłumaczy. Kompetenta i konkretna. Polecam wszystkich, którzy chcieliby się do niej wybrać.

Bardzo miła Pani doktor.Została mi polecona i nie żałuje,zawsze miła i kompetentna.Polecam ;)

poświęciła mi tylko 15 minut, zaleczyła mi innego zęba niż wskazałem że mnie boli.