Marta Kopeć

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
1.65
8 opinii

POLECAM! Naprawdę dobry lekarz. Przykro mi ze takie sa opinie ale ta Pani pozwolila mi naprawde sprawnie przezwyciezyc mononukleoze. Jako jedyna postawila sluszna diagnoze gdy wszyscy inni mowili ze angina. Wreszcie mialem dokladnie wytlumaczone wszystko, naprawde bylem bardzo zadowolony. Fakt, moze na pierwszy rzut oka ta Pani nie sprawia wrazenia cieplej osoby, ale ma naprawde duza wiedze. Polecam bardzo kazdemu, wyjątkowo kompetentny lekarz.

Myślałem, że może będę odosobniony w swej ocenie, ale widzę że nie. Abstrahując od braku profesjonalizmu Pani jest po prostu nieuprzejma, opryskliwa i się spóźnia z przyjęciami pacjentów. Jeżeli ktoś nie musi korzystać z jej usług, to zdecydowanie odradzam.

Brak wiedzy brak wiedzy brak wiedzy!!!!!Nigdy wiecej do niej nie pujde Powinna zmienic zawod!!!

Zdecydowanie nie polecam! Fatalny lekarz!

Jak miala zaglądnąc mojemu dziecku do gardła to szarpnęła go za kolnierz i energicznie przyciagnela do siebie.Dziecu aż głowa "podsoczyła".Byłam w szoku,nie mówiąc o moim dziecku.To jest skandaliczne zachowanie.Nie odezwalam sie nic,bo chcialam aby badanie doszło do skutku,ale NIGDY WIĘCEJ do niej nie pójdę.Równiez wśrod znajomych slyszalam takie opinie.

juz na korytarzu mialam ochote uciec slyszac jakie krzyki dochodza z gabinetu..mnie to niestety tez nie ominelo, podczas ogladania gardla wrzasnela na mnie cos w stylu: co pani wyprawia, przeciez to normalne...no nie kazdy lubi jak sie mu wklada metalowe ,,cos'' do gardla..jak pomysle o tym to mnie na wymioty ciągnie.. ponadto po badaniu nawet mi w oczy nie spojrzala tylko mowila do mnie ze wzrokiem spuszczonym na dol (buty sobie ogladala czy co?)NIE POLECAM..JA WIECEJ DO NIEJ NIE WROCE

zdecydowanie niepolecam, zdecydowanie wszystko na nie :/

nic nie wie, nic nie wie, co jeszcze pisać? trudno stopniować brak wiedzy

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny