lekarz Marta Kopeć

Laryngolog

1,8

Anna

03.01.2016

Jestem bardzo zadowolona z kompetencji pani dr. MARTY Kopec. Pelen profesjonalizm i sprzet. Wiele razy mi pomogła i nie zawiodła. Teraz co jakiś czas chodzę z dzieckiem i jestem zadowolna Polecam!

MIrosław

22.12.2014

Porażka. Spóźnia się bardzo często, jest bardzo nie miła, nie kompetentna. Nigdy więcej moja noga tam nie powstanie.

Tomasz

22.12.2014

Ta lekarz to jakaś porażka niby laryngolog a na pierwszej wizycie nie zbadała ani ucha, ani nosa,nie osłuchała mnie pomimo zgłaszania objawów, ironicznie wyśmiała moje objawy.Nie wiem jak ktoś taki może "leczyć" na przyszłość chciałbym ostrzec wszystkich. To przykre i smutne

Anonim

09.05.2013

POLECAM! Naprawdę dobry lekarz. Przykro mi ze takie sa opinie ale ta Pani pozwolila mi naprawde sprawnie przezwyciezyc mononukleoze. Jako jedyna postawila sluszna diagnoze gdy wszyscy inni mowili ze angina. Wreszcie mialem dokladnie wytlumaczone wszystko, naprawde bylem bardzo zadowolony. Fakt, moze na pierwszy rzut oka ...

POLECAM!
Wreszcie mialem dokladnie wytlumaczone wszystko, naprawde bylem bardzo zadowolony. Fakt, moze na pierwszy rzut oka ta Pani nie sprawia wrazenia cieplej osoby, ale ma naprawde duza wiedze. Polecam bardzo kazdemu, wyjątkowo kompetentny lekarz.

Anonim

15.04.2013

Myślałem, że może będę odosobniony w swej ocenie, ale widzę że nie. Abstrahując od braku profesjonalizmu Pani jest po prostu nieuprzejma, opryskliwa i się spóźnia z przyjęciami pacjentów. Jeżeli ktoś nie musi korzystać z jej usług, to zdecydowanie odradzam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Dąbrowa Tarnowska"?

Centermed
ul. Słoneczna 32
Szpital Wojewódzki im.św.Łukasza w Tarnowie
ul. Lwowska 178a
Tarnów
Miejska Przychodnia Lekarska Nr VI N ZOZ Sp. z o.o.
ul. Józefa Sowińskiego 19
NZOZ Centrum Zdrowia Tuchów sp.z.o.o