lekarz Marta Kopeć

Laryngolog

2,2

Serdecznie polecam Pani doktor bardzo miła, wszystko wytłumaczyła i odpowiedziała na moje pytania. W dodatku przy 2 dzieci zapłaciłam mniej niż koszt 2 osobnych wizyt

Serdecznie polecam
Pani doktor bardzo miła, wszystko wytłumaczyła i odpowiedziała na moje pytania.
W dodatku przy 2 dzieci zapłaciłam mniej niż koszt 2 osobnych wizyt

Pani doktor bardzo nie uprzejma nie pozwoliła dojść do słowa. Nie powiedziała nic na temat choroby bądź leczenia. Ja rozumiem że każdy może mieć gorszy dzień ale bądźmy dla siebie ludźmi a to była przesada.

Wspaniała Pani doktor, dokładnie zbadała moje uszy, zrobiła badanie słuchu, przepisała leki i wytłumaczyła wszystko dokładnie. Pacjentów mnóstwo i każdy chce uwagi, a wbrew powyższym opiniom pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy i jest miła.

Trafiłam do tej Pani wczoraj na opiece całodobowej w DT i nie polecam. Zapytała tylko Co mi dolega nawet nie zbadała (problemy z uszami) nie zajrzała do uszu nic kompletnie przepisala clatre i odesłała do domu a objawy jakie są takie były musze znow isc do lekarza. Nie polecam!

Nie rozumiem tych opini... Jest świetnym specjalista. Bardzo uprzejmą kobietą, która dokładnie wszystko wytłumaczy, doradzi. Wizyta trwała ponad 40 min więc to jest duży plus. Pani doktor udzieliła szczegółowych odpowiedzi na każde zadanie pytanie :) zdecydowanie polecam. Byłam z 6 letnia córka która była również bardzo zadowolona z wizyty.

Nie wiem dlaczego pani doktor ma takie krytyczne opinie?? Może że długo przyjmuje? Ale za to w tym czasie tlumaczy wszystko, oczywiście trzeba z nią rozmawiać, zresztą rozmowa jest podstawą wszystkiego, lekarz nie jest wszechwiedzący, trzeba opisać dokładnie swoją chorobę, uważam że teraz są dziwne czasy dziwnie też się sami zachowujemy spójrzmy Może trochę krytycznie na siebie nikt nie jest idealny. Byłem u pani doktor i uważam- mimo tego że trochę czasu się oczekalem jest dobrym i kompetentnym lekarzem,

Totalna porażka. Brak szacunku do pacjenta. Moją niedosłyszącą babcię wyszarpała za głowę, twierdząc że nie potrafi założyć maseczki, więc szarpiąc za wlosy i ściskając za nos założyła ją jej sama. Praktyczny brak badania, a zwroty "czego nie rozumiesz kobieto" I "nie ma czasu na czytanie recept, w domu będzie czytać" (biorąc pod uwagę że spóźniła się godzinę) to już przesada. Nie podala diagnozy, nie zbadała prawie wcale, wystawiła skierowanie do szpitala a na pytanie jak długi moze byc pobyt, krzyknela że mam się modlić zeby wogole chcieli przyjąć. Niestety takich sytuacji na jednej wizycie było więcej, dlatego radzę trzymać się z daleka.

Nie polecam po przedstawieniu objawow pani doktor stwierdzila za taka jest pogada. Okazalo sie u innego laryngologa po przebadaniu ze to mononukleoza

Kiedyś była dobrym i życzliwym lekarzem ostatnio to się zmieniło na gorsze.Nigdy nie można się dodzwonić aby umówić wizytę.

Pani doktor pracę zaczyna o godz 13:00 w Kol Med,a powinna zacząć zgodnie z grafikiem o 12:30.Jest bardzo nieprzyjemna,jadu ma wiele w sobie.Nie polecam pani doktor i z pewnością nigdy mnie już nie zobaczy.