dr

Katowice
50,264891919,0237815

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
2.3/5
Średnia:
2.75
6 opinii

Jeśli chcecie, aby wasze dziecko bało się lekarza to pani doktor na pewno jest w tym profesjonalna. Jeśli chcecie, by wasze dziecko było poniżane, to pani doktor jest w tym najlepsza. Jeśli chcecie, by wasze dziecko miało mniejszą wartość jako człowiek, to ta lekarka jest w tym wybitna. Jeśli chcecie, by wasze dziecko odzyskało wiarę, że są wspaniali lekarze, z profesjonalnym podejściem do dziecka to proszę zmienić panią doktor Kulis jak najszybciej. Ja to zrobiłam. Syn po roku czasu zapytał mnie "mamo, jak mogliśmy chodzić do takiej okropnej lekarki". Znaleźliśmy wspaniałego lekarza i tego wam życzę. Nie zmarnujcie u Niej dziecka!

Polecam Panią doktor z całego serca. Leczę się u niej od kilku lat, zarówno orywatnie jak i z NFZ i jestem zadowolony. Dobra doagnoza, poprawiona po porzednich 3 innych alergologach. Co praeda Pani doktor jest stanowczą konietą ale jest też wspaniałym i kompetentnym kekarzem, co jest najważniejsze w tym zawodzie.

...dużo pisać , ale szkoda czasu dla PANI DOKTOR stanowczo odradzam , na szczęście nie jest jedyna w Katowicach.

Brak podejścia do dzieci, a co najgorsze, bardzo nie miła, i nie grzeczna, niestety trzeba być wobec Pani stanowczym, to wtedy nie zrówna człowieka z błotem. Stanowczo ODRADZAM!

Leczę sie u pani doktor od prawie dziesieciu lat, jest dosyc stanowcza, ale uprzejma. Na wszelkie moje pytania dotyczace leczenia zawsze wyczerpujaco odpowiedziala. Korzystam z poradni publiczej, chociaz zdarzyly mi sie(rzadko) wizyty prywatne, nie widze roznicy.

Byłam leczona prywatnie to byłam zadowolona, jak poszłam się leczyć z ubezpieczenia niestety jakość leczenia oraz podejście do pacjęta zdecydowanie się pogorszyło. Dr.nie tylko była opryskliwa jak i na dodatek lecząc kogoś na uczulenie sierści pozwalała biegać swojemu psu po gabinecie

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny