dr

Katowice
50,264891919,0237815

Kalendarz przyjęć
Pon01.02Wt02.02Śr03.02Czw04.02Pt05.02So06.02Nd07.02
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
2.6/5
Średnia:
3.05
5 opinii

Polecam Panią doktor z całego serca. Leczę się u niej od kilku lat, zarówno orywatnie jak i z NFZ i jestem zadowolony. Dobra doagnoza, poprawiona po porzednich 3 innych alergologach. Co praeda Pani doktor jest stanowczą konietą ale jest też wspaniałym i kompetentnym kekarzem, co jest najważniejsze w tym zawodzie.

...dużo pisać , ale szkoda czasu dla PANI DOKTOR stanowczo odradzam , na szczęście nie jest jedyna w Katowicach.

Brak podejścia do dzieci, a co najgorsze, bardzo nie miła, i nie grzeczna, niestety trzeba być wobec Pani stanowczym, to wtedy nie zrówna człowieka z błotem. Stanowczo ODRADZAM!

Leczę sie u pani doktor od prawie dziesieciu lat, jest dosyc stanowcza, ale uprzejma. Na wszelkie moje pytania dotyczace leczenia zawsze wyczerpujaco odpowiedziala. Korzystam z poradni publiczej, chociaz zdarzyly mi sie(rzadko) wizyty prywatne, nie widze roznicy.

Byłam leczona prywatnie to byłam zadowolona, jak poszłam się leczyć z ubezpieczenia niestety jakość leczenia oraz podejście do pacjęta zdecydowanie się pogorszyło. Dr.nie tylko była opryskliwa jak i na dodatek lecząc kogoś na uczulenie sierści pozwalała biegać swojemu psu po gabinecie

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny