dr Marta Kulis

2,5
2,3

Edyta

11.02.2016

Jeśli chcecie, aby wasze dziecko bało się lekarza to pani doktor na pewno jest w tym profesjonalna. Jeśli chcecie, by wasze dziecko było poniżane, to pani doktor jest w tym najlepsza. Jeśli chcecie, by wasze dziecko miało mniejszą wartość jako człowiek, to ta lekarka jest w tym wybitna. Jeśli chcecie, by wasze dziecko odzyskało wiarę, że są wspaniali lekarze, z profesjonalnym podejściem do dziecka to proszę zmienić panią doktor Kulis jak najszybciej. Ja to zrobiłam. Syn po roku czasu zapytał mnie "mamo, jak mogliśmy chodzić do takiej okropnej lekarki". Znaleźliśmy wspaniałego lekarza i tego wam życzę. Nie zmarnujcie u Niej dziecka!

Anonimowy

12.01.2016

Polecam Panią doktor z całego serca. Leczę się u niej od kilku lat, zarówno orywatnie jak i z NFZ i jestem zadowolony. Dobra doagnoza, poprawiona po porzednich 3 innych alergologach. Co praeda Pani doktor jest stanowczą konietą ale jest też wspaniałym i kompetentnym kekarzem, co jest najważniejsze w tym zawodzie.

maurycy

07.06.2015

...dużo pisać , ale szkoda czasu dla PANI DOKTOR stanowczo odradzam , na szczęście nie jest jedyna w Katowicach.

Anonim

31.01.2013

Brak podejścia do dzieci, a co najgorsze, bardzo nie miła, i nie grzeczna, niestety trzeba być wobec Pani stanowczym, to wtedy nie zrówna człowieka z błotem. Stanowczo ODRADZAM!

Anonim

04.12.2012

Leczę sie u pani doktor od prawie dziesieciu lat, jest dosyc stanowcza, ale uprzejma. Na wszelkie moje pytania dotyczace leczenia zawsze wyczerpujaco odpowiedziala. Korzystam z poradni publiczej, chociaz zdarzyly mi sie(rzadko) wizyty prywatne, nie widze roznicy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Katowice"?

Andrzej Bożek

ul.Francuska 61 a / 2
Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
Katowice
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14