lek. med. Marta Lagnerlek. med. Marta Lagner - zdjęcie profilowe

lek. med. Marta Lagner

Bardzo profesjonalna, miła i wprowadzająca sympatyczną atmosferę podczas wizyt i zabiegu Pani doktor

Bardzo uprzejma pani doktor potrafi podejść profesjonalnie do pacjenta dobrze poinformuje jestem zadowolona i polecam godna zaufania

Bardzo Dobrze wspominam wizytę, wszystko przeprowadzone procesjonalnie super atmosfera!! Polecam 😘❤️

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Lagner. Pani doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, badanie jest wykonywane bez pośpiechu, wszystko jest dokładnie tłumaczone. Podczas wizyty panuje miła atmosfera. Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%.

Zmartwiona jestem faktem, że po wielu latach pani doktor nie będzie już przyjmować w diagmed, może ktoś wie gdzie poza szpitalem na Barskiej można umówić się na wizytę. Jeśli Pani czyta opinie proszę o informację. Pozdrawiam pacjentka.....

Jeśli Pani czyta opinie proszę o informację.
Pozdrawiam pacjentka.....

Pani Marta bardzo sympatyczna, jako okulista dobry fachowiec.Ale niestety do zabiegu blefaroplastyki ,który miałam robiony u pani niestety fachu w rękach nie ma. Skóra niby wycięta a powieki nadal opadają,na marne wydana kasa. Także nie polcam

Jedna wizyta, odrazu diagnoza celna w 100% potem zabieg i wyleczony nic dodać nic ująć......dziękuję pani doktor......oby więcej takich lekarzy jak pani dr Lagner .

Nieoceniona Pani Doktor. Bardzo przesympatyczna z podejściem do pacjenta, wytłumaczy i wyjaśni. Bardzo polecam beż zastanowienia. Oby więcej takich specjalistów było🤗

Lekarz z powołania. Sumienna i z indywidualnym podejściem do pacjenta. Zawsze stara się pomóc, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. Szanuje ludzi i z kulturą się do nich odnosi. Jestem pod jej opieką od wielu lat, polecam.

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista, miła, uprzejma. Godny polecenia, wg mnie najlepsza w naszym mieście.