lekarz Marta Marcyniak-Górska

Dermatolog

Polecam bardzo Panią Doktor. Wyleczyła moich synów z trądzika młodzieńczego, na którego sama leczyłam się latami u innych dermatologów. Lekarz z powołania, miła i sympatyczna, a najważniejsze, że skuteczna. Niedawno Pani Doktor przyjmowała w Poradni Dermatologicznej przy szpitalu w Zabrzu Biskupicach.

Znakomita Pani dermatolog. Przyjmowała na sienkiewicza w Zabrzu. Teraz nie umiem jej znaleźć:( a warto! Czy ktoś wie? Gdzie ta cudowna pani przyjmuje?

leczę się u pani DR.GÓRSKIEJ , polecam takiego lekarza , od 2008 roku przeszłam różne badania i nic , pani DR. GÓRSKA zdiagnozowała chorobę po trzech wizytach , jest przemiła , dba o pacjenta narażając się kierownictwu przychodni , taki powinien być każdy lekarz ,sumienna , z olbrzymią wiedzą .Szkoda że odchodzi z przychodni w Zabrzu przy ul. Sienkiewicza , takiego lekarza trzeba doceniać , a przez szefa niedoceniana szkoda . Pani DOKTÓR BĘDZIEMY PANI SZUKAĆ PO ZABRZU . Bo warto .Powodzenia

Jestem zachwycona podejściem do pacjenta, Pani Dr zwraca uwagę na wszystkie problemy pacjenta, które jednocześnie mogę mieć wpływ na kondycję naszej skóry. Wszystkie problemy bardzo dokładnie omawia jak i metodę leczenia. Trądzik u mojej córki minął już po 2 tyg leczenia - byłam w szoku na tak szybkie działanie (2 rodz maści, robiony płyn)fakt, że córka stosowała się dokładnie do wskazówek Pani Dr. no i nie rozdrapywała ;) Mnie również Pani Dr bardzo pomogła jeśli chodzi o włosy, skórę twarzy i zwróciła mi uwagę na problemy z nadciśnieniem i nadmierną ...

Mnie również Pani Dr bardzo pomogła jeśli chodzi o włosy, skórę twarzy i zwróciła mi uwagę na problemy z nadciśnieniem i nadmierną nerwowość. Pani Dr jest bardzo otwarta. Polecam gorąco jedynym minusem jest oczekiwanie na wizytę bo Pani Dr jest oblegana co mnie nie dziwi.

Najwspanialsza pani doktor jaką znam :) Polecam ja bardzo jako dermatologa.Miło sympatyczna i nie dałbym sie na nia niczego złego powiedzieć :)

Polecam serdecznie Tę miłą osóbkę , która zawsze mnie podnieca erotycznie i żeby nie tak długie kolejki bywałbym u niej co dzień.

Nie polecam. Stracone klika lat wizyt u Dr Górskiej. Zmagam się z silnym uporczywym trądzikiem. Stan skóry coraz gorszy, a Pani Dr. uważa wręcz przeciwnie i przepisuje tylko nie pomagające TŁUSTE maści i żadnych leków wewnętrznych. O skierowanie na badania trzeba się prosić, a ostatnio spotkałam się nawet z odmową. Poza tym pół dnia siedzenia w poczekalni, bo Pani Dr. rozmawia z pacjentami o pogodzie (ze mną też) i pyta za każdym razem ilu jeszcze pacjentów siedzi w poczekalni. Poza tym przyjmowani są znajomi bez kolejki co dodatkowo wydłuża czas ...

Poza tym przyjmowani są znajomi bez kolejki co dodatkowo wydłuża czas siedzenia w poczekalni.
Niestety jestem na etapie szukania innego lekarza i w chili obecnej leczę się na własną rękę, co przynosi lepsze efekty niż u Dr Górskiej.

W przychodni siedzi się ok 3 godzin, pani doktor jest bardzo nie uprzejma, ostatnich pacjentów przyjmuje pobierznie

z czystym sumieniem mogę polecic panią doktor każdemu kto potrzebuje fachowej porady specjalisty.Pełen profesjonalizm!!!Trzeba poczekać na termin ale warto, a kolejki w dniu wizyty- niestety nie da się ich uniknąć bo taki mamsy system;/ Chciałam również podkreślić, że gdy ostatnio miałam problem to pani doktor przyjęła mnie bez uprzedniej rejestracji-przepisała takie leki że dziwne plamy na rękach zniknęły bez śladu.Także jesli coś sie dzieje to na pewno nikt nie odmówi nam pomocy! Sama nie pójdę juz do innego dermatologa- tylko Pani dr Górska:-)

Dr. Górska nie szanuje pacjentów.Po zapisaniu się na wizytę czeka sie na nią 2,5 miesiąca.Po czym przychodzi się na umówiona godzinę, czeka 3,5h, nastepnie Pani Dr. Górska wychodzi z gabinetu mówiąc,że więcej pacjentów nie przyjmie,dodaje, że można zapisać sie na kolejny termin czekając kolejne 2 miesiące,lub zapisać się do kogoś innego ...