mgr Marta Górskamgr Marta Górska - zdjęcie profilowe

mgr Marta Górska

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog zdrowia, psychoterapeuta, psychosomatyk. Specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na zaburzenia lękowe i psychosomatyczne. Prowadzi również psychoterapię indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym szkoląc się w jednym z najlepszych polskich ośrodków kształcących w tym kierunku- Centrum CBT (Cognitive Behavioral Therapy). Odbyła szkolenia pracy z pacjentem dialogiem motywującym organizowanym przez Centrum Dialogu Motywującego i Psychoterapii.
Jest po przebytym szkoleniu z zakresu pracy z osobami cierpiącymi psychicznie.
Swoje doświadczenie zdobywała w placówkach leczenia i diagnozowania zaburzeń psychicznych.
Naukowo zajmuje się pacjentami cierpiącymi z powodu bólu przewlekłego. Prowadzi badania odnośnie zależności cech osobowości z odczuwaniem bólu chronicznego.
Jest autorką prowadzonego w naszej Klinice LekMed programu dla pacjentów cierpiących z powodu bólu przewlekłego.
W LekMed Centrum Medycznym pracuje z Pacjentami przygotowującymi się do operacji (szczególnie kręgosłupa) jak również jest wsparciem w procesie ich rehabilitacji. Prowadzi diagnostykę przedoperacyjną w celu zadbania o jakość życia pacjenta prowadząc stały nadzór nad stanem zdrowia psychicznego po operacji.

Chodzę do Pani Marty dopiero na kilka spotkań i mogę powiedzieć, że jest najlepsza spośród wszystkich psychologów do których chodziłem. Nie wiem czy mi pomoże, ale pierwszy raz mam tak, że po wizycie wychodzę uśmiechnięty i cały tydzień myślę co jej powiem.

Przyłączam się do powyższych opinii , a od siebie chcę podziękować Pani za wsparcie i ogromną psychiczną pomoc jakiej mi Pani udzieliła. Pokierowała mnie Pani do najbardziej trafionych specjalistów - jako jedyna z psychologów przy moich objawach somatycznych zaproponowała wykonania szeregu badań - nawet internista był pod wrażeniem Pani kompetencji i wiedzy. To jaką Pani ma postawę do pacjenta , jaki szacunek i jak była Pani wsłuchana w moje trudności jest dla mnie godne podziwu. Będę Panią polecała wszystkim!

Będę Panią polecała wszystkim!

Empatyczna, ciepła i profesjonalna osoba. Godna zaufania, a także skuteczna i kompetentna. Bardzo mi pomogła gdy tego potrzebowałam….

bardzo dobra terapeutka, do problemu podchodzi rozpatrując wiele jego przyczyn. Podobało mi się, że każde spotkanie przychodziła punktualnie i ten czas był dobrze zagospodarowany. Dziękuję za poświęcony czas, praca z Panią bardzo mi się przydała. Krzysiek

Krzysiek

wspałniały specjalista, polecam każdemu! kulturalna i konkretna, bardzo duża wiedza. takich fachowców potrzebujemy. polecam każdemu naprawdę

Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pani Doktor. Zdiagnozowała u mnie nerwicę. Jestem osobą z silnymi bólami i od kiedy zaczęłyśmy pracować nad psychiką odczuwam ból, ale mnieszy. Pani Doktor dziękuję.

Pani Marta to chyba jedyny psycholog tak zaangażowany w zdrowie pacjenta jakiego spotkałam. Również jak Pani poniżej byłam u Pani Marty w LekMedzie w celu oceny psychologicznej przed operacją. Pani Marta bardzo dokładnie ze mną rozmawiała o tym jak sobie z bólem radze jak on wpływa na moje życie. Opowiedziała o metodach psychoterapii tego typu problemu. Psycholog z pasją do tego co robi . Do tego niezwykle ciepła. Polecam szczególnie osobom cierpiącym długie lata z powodu bólu.

Polecam szczególnie osobom cierpiącym długie lata z powodu bólu.

Korzystałam z pomocy Pani Marty w zaledwie kilku spotkaniach. Jestem pacjentką z bólem przewlekłym i zostałam skierowana do Pani Magister przez neurochirurga dr Rafała Górskiego przed zabiegiem operacyjnym (Pani Magister i Doktor stanowią super duet ze wspaniałym podejściem do pacjenta). Pani Marta jest zaangażowana w problem pacjenta, atmosfera wizyty jest przyjazna , sprzyjająca otwieraniu się i odkrywaniu emocji. Badanie psychologiczne trwało dość długo, ale z podejściem Pani Psycholog ten czas nawet dla mnie - osoby bardzo cierpiącej nie stanowił problemu. Pani Marta jest ciepłą osobą , bardzo dba o drugiego ...

Badanie psychologiczne trwało dość długo, ale z podejściem Pani Psycholog ten czas nawet dla mnie - osoby bardzo cierpiącej nie stanowił problemu. Pani Marta jest ciepłą osobą , bardzo dba o drugiego człowieka. Wykazuje ogromną cierpliwość do ludzi i z samej siebie widać , że lubi swoją pracę. Dokładnie wyjaśniła mi mechanizm w jakim funkcjonuje jako osoba cierpiąca z powodu bólu, dała mi konkretne wskazówki, które stosuję. POLECAM SPOTKANIE

Jestem bardzo zadowolona. Pelen profesjonalizm, zadaniowe podejscie jest naprawde swietna metoda terapii, dzieki Pani Marcie udalo mi sie w koncu zrozumiec co jest dla mnie najwazniejsze i odzyskac rownowage a takze przezwyciezyc wiele lekow. I z calego serca jej za to dziekuje :) chociaz jeszcze troche pracy przed nami na pewno :)

Uczęszczam na spotkania od marca i czuję się o wiele lepiej . To bardzo dobra specjalistka , ja miałem problemy z perfekcyjnością z pomocą P.Marty udało mi się nad tym panować. Dziękuję za pomoc!