Marta Olejnik

Neurolog

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, przede wszystkim empatycznym, nie powiedziałabym, że jest zarozumiała nie zgadzam się z tym wysłuchała mnie od początku do końca, zbadała i zleciła badanie i byłam w poradni na NFZ. Serdecznie polecam.

Lekarz z powołania, cudowna osoba, w pełni zaangażowana, pomocna, z ogromną wiedzą. Bardzo polecam.

polecam. pani doktor jest profesjonalistką w swoim fachu a przy tym życzliwą osobą . wizyty odbywają się bez presji czasu zawsze przeprowadza wnikliwy wywiad z pacjentem .

Dokładnie- kobieta strasznie zarozumiała, dla której najważniejsza jest kasa. Jak poprosiłam o wypełnienie kilku dokumentów, wykręcała się kłamiąc, że jest na szkoleniu. W tym czasie można było obserwować jej "nieszkoleniowe" zdjęcia na popularnym portalu społecznościowym.

Wczoraj miałam wizytę u pani doktor. Jestem bardzo zadowolona w końcu ktoś odnalazł przyczynę mojego schorzenia , a wystarczyło jedno badania labolatoryjne. Bardzo dziękuję.

Byłam i już więcej nie pójdę.Zarozumiała i łasa na kasę,nie czytałam opinii,mój błąd.Kto chce zmarnować czas i gotówkę to śmiało do tej pani,ZBIERA PEWNIE NA KOLEJNE WAKACJE...

Jest ok. Pani doktor szczegółowo mnie zbadała. Była miła i znała się na rzeczy.

Jest ok. Pani doktor szczegółowo mnie zbadała. Była miła i znała się na rzeczy.

Kasa, kasa i jeszcze raz kasa! Dla nie to jest najważniejsze, zarozumiała kobieta!!!!

Te pochlebne opinie to od rodziny..Omijać tą panią szerokim łukiem.

Te pochlebne opinie to od rodziny..Omijać tą panią szerokim łukiem.

Młoda to fakt, ale bardzo mądra, rzeczowa, zorientowana w nowych sposobach leczenia. bardzo dokładnie bada, zbiera wywiad. Dzięki niej dostałam namiary gdzie szybko zakwalifikować się do leczenia SM. Szczerze polecam.