lekarz Marta Opolska

Internista, Lekarz rodzinny

Dziwię się pozytywnym opiniom, ale być może mimo uprzejmości zwyczajnie „nie spodobałam się” lekarce. W gabinecie czułam się bardzo niekomfortowo, lekarka zadawał kilka razy te same pytania, a dodatkowo podważała i bagatelizowała mój stan, mimo że po zbadaniu wyraźnie był widoczny stan chorobowy. Dawno nie spotkałam się z takim traktowaniem. Porażka

Obie moje wizyty były konkretne i bardzo pomocne. Po nieudanej wizycie u innego lekarza i ostatecznie 2-tygodniowej infekcji wreszcie ktoś mnie wysłuchał, przebadał i ostatecznie pani doktor wyleczyła mnie w 3 dni. Ulga. Pozdrawiam

dziękuję pani doktor za profesjonalną opiekę medyczną i swietne podejście do pacjenta wszystkiego dobrego Paweł

Pni doktor jest moim lekarzem rodzinnym od paru lat i jestem z jej opieki zadowolona.Jest rzeczowa, umie słuchać i leczyć......Oby jak najdłużej pracowała w naszej Przychodni Ponadto jest miłą i sympatyczną młodą osobą......

Bardzo rzeczowa Pani doktor. Byłem u rodziny w Bydgoszczy i oczywiście NZOZ nie chciał mnie przyjąć bo nie ten rejon!! Sobota godzina 17:00 a na wizytę czekałem 40min. Serdecznie polecam Panią doktor.

Miałam przyjemność wiele razy korzystać z pomocy Pani Doktor Opolskiej. Jest Ona przykładem tego, że Młody Lekarz, mimo mniejszego - bo krótszego doświadczenia, może być dobrym i cenionym specjalistą!!! Co do badań jestem zdania, że pytanie Lekarza o zasadność jest jak najbardziej na miejscu. Jeżeli chcemy sobie zrobić badania (sami dla siebie) możemy wykonać je prywatnie.Co do czasu spędzonego w gabinecie....nie jest ważne jak długo w nim jesteśmy, badanie infekcji trwa krótko, wywiad dotyczący złego samopoczucia może trwać dłużej, badanie dziecka wymaga skupienia i uwagi, to samo dotyczy osoby starszej. Pani Doktor jest zawsze DLA Pacjenta! Ma Ich mnóstwo:)Czasami czekam, żeby się do Niej zarejestrować. Często jest tak, że zły komentarz to wynik życiowej, ludzkiej złośliwości. I mam wrażenie, że tak jest w tym przypadku. Proszę wybaczyć ale komentowanie wyglądu Pani Doktor to brak szacunku...po prostu. Jest nie tylko atrakcyjnym i zadbanym człowiekiem ale przede wszystkim Lekarzem oddanym swojej pracy. Mam nadzieję, że moja opinia do Niej dotrze i poczuje się lepiej!!!!

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Zawsze znajduje czas dla pacjenta. Wcześniej chodziłem do różnych lekarzy ale teraz tylko do Pani Marty Opolskiej.

Młoda pani doktor nie umiejąca jeszcze rozmawiać z pacjentem. Krótka, konkretna,szybka, nie da się wypowiedzieć pacjentowi.Spieszy się,byle szybko zakończyć wizytę pacjenta.Z niechęcią daje skierowanie na badania, mówiąc,ze pojecie profilaktyki nie istnieje.Ze badać się należy jak "coś się zaczyna dziać". Tylko po co na swojej stronie WWW wypisuje co innego...Ładna buzia i paznokietki w deseń to nie wszystko.Jeszcze się musi wiele nauczyc...

NAJLEPSZY LEKARZ,JAKIEGO SPOTKAŁAM.BARDZO ZAINTERESOWANA PACJENTEM I JEGO PROBLEMAMI.NIEZWYKLE PROFESJONALNA I BARDZO SYMPATYCZNA.

Zdecydowanie mogę polecić. Byłem z dzieckiem , zajęła się nim tak jak należy. Szybko i czytelnie przekazała informacje dotyczące dawkowania leków.