Marta Siejka-Wawrzeszek

Dermatolog

Wizyta u Pani dr wzbudziła we mnie nadzieję, że są jeszcze lekarze, którzy interesują się pacjentem. Jest bardzo miła, rzeczowa, wysłuchuje z uwagą pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani dr szczegółowo opisała schorzenie mojej córki jak i moje, postawiła diagnozę i dobrała leki, a przede wszystkim poświęciła nam odpowiednio dużo czasu. Polecam.

Jestem zadowolona z pomocy lekarki.Nie mogę mieć pretensji,że choroba nieuleczalna po jakimś czasie wraca.Znowu liczę na miłą porade.

Pani dr Siejka-Wawrzaszek jest naprawdę genialnym lekarzem. Rewelacyjnie tłumaczy przebieg leczenia, leki pomagają w 100%. Nie mam żadnych zastrzeżeń. To zdecydowanie najlepszy dermatolog w Bełchatowie, polecam z całego serca

Dzień dobry, użyłem wcześniej negatywnej opinii o Pani Doktor Marta Siejka-Wawrzeszak. Wcześniejszy mój wpis z loginem Dawid.Zrobiłem to pod wpływem emocji za co chciałem przeprosić , oczywiście Pani Doktor jest uprzejma i miła.Nie każdy lek każdej osobie się nada.Lepiej zapobiegać niż leczyć.Przepraszam za wcześniejszy wpis.Pozdrawiam , każdy popełnia w życiu błędy, pozdrawiam i przepraszam.

Lekarz mało kompetentny, zero podejścia do ludzi z problemem, brac pieniadze tylko od tak takie leczenie. Jak dla mnie to pani wykazuje małą fachowosc. Strata czasu , !!:)

Polecam ta pania dermatolog . wszystko ladnie wytlumaczyla opisala leczenie itp polecam :)

Niestety, Pani doktor nastawiona tylko na kasę o badania trzeba dopominać się samemu. Leczenie polega na częstych wizytach w gabinecie po 80 zł. Po miesiącu leczenia zero diagnozy, przepisane kolejne leki .. i zapraszam za tydzień (proszę zabrać 80zł) - nie polecam. P.S. Czy ktoś zrobi porządek z lekarzami...czemu mam płacić za wizytę jeżeli poprzednio aplikowane leki nic nie pomogły. Jak mechanik nie usunie usterki to za naprawę nie płace tylko idę z reklamacją a tu....to jest "chore". Może źle to pojmuję...

P.S.

Leczę się u Pani dr Siejki-Wawrzeszek już od dawna i mogę się tylko wypowiedzieć w samych superlatywach. I z czystym sumieniem polecić tego lekarza innym pacjentom.

Uważam,że w dziasiejszych cięzżkich czasach lekarz zamiast wspairac swoich pacjentow, niestety starsznie ich kroji. Otoz ja za usuniecie niewielkiej zmiany zwanej znamieniem metodą elektrokoagulacji , zaplacilam 150zl. Skandal!!! w Bełchatowie? przeciez to nie Warszawa. W prywatnych klinikach w Łodzi taka sama usługa kosztuje 100zl.Rowniez lekarz dermatolog ,który przyjezdza specjalnie z Łodzi do Bełchatowa na wykonanie takich zabiegow rowzniez pobiera 100zl za zmiane. Jestem tez zbulwersowana, ze za tak zawyzona kwote nie otrzymalam nawet masci z antybiotykiem, tylko recepte na 100%. Opatrunek zostal założony z bandarza, i niestety przykleił sie do krwi. Usunięcie jest bardzo bolesne. Niestety nie polecam tej pani. Lekarz to nie zwykly zawod, on składa przysięge ,że ma slużyc ludziom.Niestety wiekszosc myśli inaczej.

Pani doktor jest uprzejma wyjasnia rodzaje leczenia lecz nie jest konkretna.Nie wyjasnia jaki rodzaj choroby co powinnismy zastosowac lecz wydaje recepte sprawdzi sie to dobrze nie to zapraszam ponownie, a w moim przypadku byly chyba doswiadczenia.