lekarz Marta Sokołowska

Bardzo dobry lekarz. Wytłumaczy, zaopiekuje się.

Bardzo dobry lekarz. Wytłumaczy, zaopiekuje się.

To super lekarz bardzo kompetentna i oddana dla pacięta wiel razy pomogła mi zarówno w gabinecie jak i w szpitalu. Wizyta u Pani Marty to napradę przyjemność - ukłony dla Pani Doktor

To super lekarz bardzo kompetentna i oddana dla pacięta wiel razy
pomogła mi zarówno w gabinecie jak i w szpitalu.
Wizyta u Pani Marty to napradę przyjemność - ukłony dla Pani Doktor

W moich oczach pani Marta nie jest dobrym lekarzem a już napewno czlowiekiem. Moja historia wyglądała następująco: Moja małżonka zaszła w ciążę (nasz pierwsze dziecko) w związku z tym szukaliśmy dobrego specjalisty. Nie szczędząc środków pieniężnych na wizyty, zdecydowaliśmy się na panią Martę. Żona z początku źle się czuła i lekarz zdecydowała o tym, że pierwsze miesiące ma dużo wypoczywać, unikać stresów, ogólnie nie pracować. Małżonka przeleżała praktycznie pierwsze trzy miesiące w domu (co dwa, trzy tygodnie chodziliśmy na wizyty), po tym okresie pani specjalista ginekolog od trudnych spraw powiedziała, ...

W moich oczach pani Marta nie jest dobrym lekarzem a już napewno czlowiekiem.
Moja historia wyglądała następująco:
Moja małżonka zaszła w ciążę (nasz pierwsze dziecko) w związku z tym szukaliśmy dobrego specjalisty. Nie szczędząc środków pieniężnych na wizyty, zdecydowaliśmy się na panią Martę. Żona z początku źle się czuła i lekarz zdecydowała o tym, że pierwsze miesiące ma dużo wypoczywać, unikać stresów, ogólnie nie pracować. Małżonka przeleżała praktycznie pierwsze trzy miesiące w domu (co dwa, trzy tygodnie chodziliśmy na wizyty), po tym okresie pani specjalista ginekolog od trudnych spraw powiedziała, że z ciążą jest wszystko ok. Bardzo się cieszyliśmy. Małzonka oczywiście dalej się oszczędzała ale byliśmy już spokojniejsi. Po USG okazało się, że z dzieckiem jest wszystko OK (Invicta w Medisonie. Na dwa tygodnie przed 21 tygodniem ponownie byliśmy u Pani Marty i ponownie usłyszeliśmy zapewnienia, że z dzieckiem i moją żoną jest bardzo dobrze.
Po 21 tygodniu umówiliśmy się ponownie do Invicty na USG celem poznania płci naszego dziecka i tu nasz świat się rozpadł....... Okazało się że dziecko jest martwe. Proszę sobie wyobrazić nasze zaskoczenie, rozpacz. Pojechaliśmy szybko do pani Marty i co pani doktor zrobiła.... NIC!!! Kazała nam wyjść i powiedziała tylko, że trudno. Pojechaliśmy szybko do szpitala na Zaspę i małżonka ma urodzić martwe dziecko!!!(teraz lerzy w szpitalu, na podłączoną kroplówkę na wywołanie ciąży) To jakiś absurd. Lekarz który bierze pieniądze i to niemałe potraktował nas jak jakieś bydło. Powiem szczerze - małżonka jest teraz w szpitalu (nie mogę jej nawet odwiedzać, bo oddział jest zamknięty z powodu grypy) i przeżywa koszmar a ta pani doktor pewnie liczy sobie pieniądze i ma wszystko w 4 literach. Jeśli tylko możecie, to nie liczcie na zdanie jednego lekarza (szczególnie tej pani), nie szczędzcie pieniędzy, chodźcie od jednego do drugiego.
Tu historia jeszcze się nie skończyła, mam tylko nadzieję, że z moją żoną będzie wszystko dobrze, że w jakiś sposób wymaże ten koszmar z pamięci. Natomiast po wszystkim wystąpię przeciwko tej pani w sądzie - niech odpowie za wszytko.

Dzięki Pani doktor, mimo endometriozy, mam śliczną córeczkę. Sympatyczna, rzeczowa, otwarta, a co najważniejsze doskonały fachowiec. Polecam.

Dobrze zajęła się mną w czasie porodu w szpitalu. Polecam.

Dobrze zajęła się mną w czasie porodu w szpitalu. Polecam.

Świetny lekarz, zarówno jako ginekolog, połoznik jak i chirurg. Profesjonalne podejście do pacjenta, w przystepny sposób tłumaczy dolegliwosci i przebieg leczenia. Polecam w 100%!!!

polecam!!!!jestem pacjentka od lat i nie tylko w gabinecie ale tez w szpitalu !i tu i tu profesjonalne podejscie i super lekarz!!!