Marta Szwetka-Labus

Racibórz
50,092064418,20883580 32 415 47 58

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
8 opinii

Fantastyczna lekarka.Leczyła mnie gdy byłam dzieckiem,teraz leczy moje maluchy.Lekarz z ogromnym doświadczeniem,wiedzą i praktyką,potrafi wyciągnąć z niejednej opresji.Cały czas jest na bieżąco z nowymi metodami leczenia. Czasem stawia zaskakujące diagnozy, które jednak zawsze się sprawdzają. Do tego jest przemiłą i niezwykle cierpliwą osobą, dbającą o komfort psychiczny małych pacjentów..Panią doktor polecam wszystkim, którzy szukają lekarza z prawdziwego powołania.

bardzo dobry specjalista, miła, szczera i pozytywnie nastawia rodziców.

Pani Doktor leczy moje dziecko 3 miesiąc z bardzo dobrym skutkiem,córka chorowała i co 2 tygodnie miała przepisywany antybiotyk,gorączka 40*i ostry kaszel.Dzięki lekarce wyszliśmy z tego problemu.To że P.Doktor jest starszą osobą potwierdza jej doswiadczenie.Polecam z wielkim szacunkiem!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Po dwóch miesiącach leczenia w państwowej placówce dopiero ona postawiła prawidłową diagnozę po zbadaniu dziecka i dopiero ona go wyleczyła. Świetny specjalista o bardzo dużym doświadczeniu między innymi w zakresie leczenia alergii. Bardzo polecam.

niepolecam pani doktor studia kończyła kupe lat temu a szkolić sie trzeba całe życie ,słaba niepolecam

Pani doktor leczyła mnie jak byłam niemowlakiem a teraz leczy moje dziecko, naprawde polecam

Raczej nie polecam - standardowe, mało czułe podejście szczególnie do dziecka - tysiąc recept, straszenie rodziców, błędna diagnoza - do kitu z taką lekarką

tragedia!!! wyłudziła ode mnie pieniądze, a niczym nie pomogła!! NIE POLECAM TEJ LEKARKI....TYLKO NAZWISKIEM MYŚLI, ŻE NAGONI SOBIE PACJENTÓW!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny