lekarz Marta Szwetka-Labus

3,7
3,7
3,9

29.12.2015

Moja opinia jest maxymalna. Lekarz z powołania w 100%. Wiek potwierdza jej doswiadczenie zawodowe. Jak dla mnie niech zyje 100 lat i dalej leczy. Wiecej takich lekarzy jak Pani Dr.Wyciagnela moje dziecko z ciaglego brania antybiotykow.

Magda G.

28.12.2013

Fantastyczna lekarka.Leczyła mnie gdy byłam dzieckiem,teraz leczy moje maluchy.Lekarz z ogromnym doświadczeniem,wiedzą i praktyką,potrafi wyciągnąć z niejednej opresji.Cały czas jest na bieżąco z nowymi metodami leczenia. Czasem stawia zaskakujące diagnozy, które jednak zawsze się sprawdzają. Do tego jest przemiłą i niezwykle cierpliwą osobą, dbającą o komfort psychiczny małych pacjentów..Panią doktor polecam wszystkim, którzy szukają lekarza z prawdziwego powołania.

26.02.2013

bardzo dobry specjalista, miła, szczera i pozytywnie nastawia rodziców.

bardzo dobry specjalista, miła, szczera i pozytywnie nastawia rodziców.

20.02.2012

Pani Doktor leczy moje dziecko 3 miesiąc z bardzo dobrym skutkiem,córka chorowała i co 2 tygodnie miała przepisywany antybiotyk,gorączka 40*i ostry kaszel.Dzięki lekarce wyszliśmy z tego problemu.To że P.Doktor jest starszą osobą potwierdza jej doswiadczenie.Polecam z wielkim szacunkiem!

21.12.2011

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Po dwóch miesiącach leczenia w państwowej placówce dopiero ona postawiła prawidłową diagnozę po zbadaniu dziecka i dopiero ona go wyleczyła. Świetny specjalista o bardzo dużym doświadczeniu między innymi w zakresie leczenia alergii. Bardzo polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Racibórz"?

Czekoladowa 7

pl. Bohaterów Westerplatte 13/3