dr hab. n. med. Marta Tanasiewicz

Polecam. To luksus móc leczyć się u zaufanego i kompetentnego stomatologa. Pani doktor to znakomity specjalista z rewelacyjnym podejściem do dzieci jak i dorosłych.

Najlepszy stomatolog z którym do tej pory miałam styczność.Szczegółowo potrafi określić z czym pacjent ma problem i działa natychmiast. Polecam

Doktorat to ta pani 'doktor' zdobyła chyba na targu. Zero informacji, zero merytorycznego podejścia, tylko chyba wyłudzenie pieniędzy. Tylko stracony czas 5 godzin a diagnoza od samego początku błędna! Poszło się z chorą ósemką która została zakwalifikowana do natychmiastowego chirurgicznego wyrwania oczywiscie prywatnie BEZ ZROBIONEGO NAWET ZDJECIA RTG. Później po wizycie u chirurga, sam chirurg za nią przepraszał, gdyż całkowicie inne diagnozy były i odeszliśmy z niczym. A przy okazji 'naprawiła' zęby niepotrzebnie za 400 zł, tak przy okazji gdyż i tak bedziemy czekać na wizyte na chirurgii, wiec żeby nie marnować czasu warto zarobić. Dramat!!!. Omijać z daleka !!!

Inteligentna i zrównoważona kobieta, profesor w bardzo specyficznym i złożonym zawodzie jak stomatologia regenerację złamanych zębów, doświadczony mentor, dobry psycholog, specjalista godny zaufania i szacunku! Nie spotkałem jeszcze lepszego specjalisty, Gorąco polecam !!!

pani doktor leczyła mi zęby dłuższy czas.Doszło do tego że powstały wskutek tego leczenia stany zapalne oraz przewlekły ból. Informowałem panią doktor o bólu ale pani Tanasiewicz uciekała od tego tematu. wreszcie trafiłem do stomatologa paradentologa.Tam dowidziałem się że przyczyną stanów zapalnych jest źle prowadzone leczenie zębów.Poradzono mi bym zmienił dentystę i to że konieczne jest usunięcie tzw nawisów które zostały stworzone podczas leczenia przez panią Tanasiewicz. Po usunięciu nawisów i wyleczeniu stanów zapalnych wreszcie bóle minęły.Jednak jednego zęba straciłem. Ze względu na stan zapalny trzeba go było usunąć. Nie leczę się już u pani dr Tanasiewicz. Dzis stwierdzam że za późno zmieniłem dentystę. Gdybym to zrobił wcześniej nie musiałbym tyle cierpieć.

u pani doktor zaczęłam się leczyć 15 lat temu. Wpierw chodziły moje dzieci 7, 5 i 4 lata i były bardzo zadowolone, potem postanowiłam i ja dołączyć. Gorąco polecam. Bywałam u różnych dentystów, bo mam problemy z zębami, ale p. Tanasiewicz wyprowadziła mi wszystkie.

Z przykrością muszę stwierdzic ,że Pani Docent nie przykłada się do swojej pracy. W wyniku zaplenia znlazłam się w innym gabinecie i okazało się, że większość zębów jest niedoleczonych ( nawisy z plomb, przewiercone zęby na wylot, kanały niewypełnione do końca itp) . N tem moment jeden ząb udało się uratować leczeniem kanałowym ( po zgorzeli ) drugi niestety jest do usunięcia . Jak stwierdziła obecny lekarz u którego się leczę " jak żyję czegoś takiego nie widziałem" - stwierdzenie po otwarciu zęba leczonego przez Panią Doc. Tanasiewicz. Przestroga , aby omijać gabinet w Katowicach na Słonecznej z daleka .

Świetny lekarz, pod każdym względem !!!!! Tak od strony medycznej, jak i czysto ludzkiej. :) Polecam gorąco. !!!!!!!

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam!!! Przestrzegam wszystkich. Narusza zdrowe zęby, ładuje w nie plomby a potem się martw! Nie chodzcie tam ludzie!!!!

Dobry dentysta, miły , wyrozumiały czlowiek. Polecam jako dentystę dla dzieci. Same plusy.