lekarz Marta Zaik-Myślińska

Psychiatra

2,5

Nie polecam lekarza. Nie potrafi prowadzić rozmowy. Nie słucha pacjenta. Wyciąga pochopne wnioski. Natarczywa w zadawaniu pytań.

Nikomu nie polecam takiego lekarza. Na wstępie powiedziała że nie wierzy pacjentowi. Nie słuchała, wyciągała wnioski tylko z papierów. Wręcz agresywnie się odnosiła. Mówiąc, że nie ma czasu na kogoś kto nie mówi wszystkiego. Wizyta spowodowała jeszcze gorszy stan psychiczny pacjenta. Nikomu nie polecam.

Bardzo miła Pani doktor, rzetelna, empatyczna i cierpliwa. Słucha swojego pacjenta i trafnie ocenia stan emocjonalny.

Miałam Zaszczyt mieć styczność z Panią Doktor. Pani Doktor to Szlachetny Człowiek Specjalista w swojej dziedzinie.Pani Doktor Zawsze ma czas dla pacjenta. Pani Doktor w swojej pracy stosuje zasady akceptacji pomocy indywidualizacji pacjenta.Pani Doktor Bardzo Dobrze dobiera środki Farmakologiczne do potrzeb pacjenta.Pani Doktor respektuje kartę praw pacjenta. Pani Doktor nikomu nie odmawia pomocy. Pani Doktor to Wspaniały Specjalista.dziękuje za Wszystko.pacjentka Dorota Żaczek Dziękuje Wszystkim Lekarzom i Pracownikom z Kliniki przy ul Czechosłowackiej za Troskę.Dziękuje i Przepraszam za Wszystko Dziękuje Pracownikom rankingu Lekarzy ,ze mogę dodać tą opinię .Wyrazy szacunku dla Pani Doktor.pacjentka Dorota Żaczek