lek. med. Marta Zając

Dermatolog

Dobry i doświadczony lekarz znana jest z trafnych diagnoz polecam.Pani doktor posiada wiedzę też z innych dziedzin medycyny ,wizyta jest dluga Pani doktor tłumaczy i wyczerpująco informuje co do farmakodynamiki itp też można się doradzić telefonicznie Pani Doktor jest pod ,,ręką,,

Bardzo dobry lekarz, wrocilam do nie po 4latach mimo ze nie jestem z Lezajska,nie dosc ze przyjela mnie bez kolejki to okazalo sie ze ma moja stara historie choroby co mnie mile zaskoczylo, meczylam sie z problemami na twarzy odsylana od dermatologa do ginekologa wkolko ze hormony, ze tradzik dopiero ta Pani doszla ze to pasozyt skora ma sie coraz lepiej i zmiany sa ogromne, bardzo polecam kompetentna osoba !

Byłam u Pani doktor 3 miesiące temu z problemami skórnymi. Miałam bardzo ciężki trądzik kosmetyczny. Pani doktor po spojrzeniu raz na mnie już wiedziała jaka jest diagnoza , poświęciłam mi godzinę czasu żeby wytłumaczyć mi jak mam zwalczyć problem. Po 3 miesiącach problemy stały się prawie nie widoczne . Polecam gorąco !

Pani doktor bardzo przyjemna, poświęca dużo czasu pacjentowi. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem jak w przypadku innych dolegliwości, ale jeśli chodzi o problemy z wypadającymi włosami to dr Zając niestety posiada jedynie wiedzę teoretyczną. W praktyce już na starcie każdemu przepisuje loxon zachwalając go jako najlepszy środek na włosy. Nie ma pojęcia o skutkach ubocznych albo udaje że takich nie ma - co bardzo źle o niej świadczy. W Polsce niestety nie ma dobrych dermatologów od włosów, a Pani Zając pomimo że sprawia wrażenie bardzo sympatycznej i obeznanej w temacie, to z terapią nie różni się od większości dermatologów, którzy leczą na ślepo oklepanymi metodami, które często przynoszą więcej szkody niż pożytku.
Być może w przypadku leczenia innych dolegliwości jest inaczej, ale jeśli ktoś ma problem z włosami to nie polecam.

Pani doktor nie jest godna polecenia, nie obchodzi ją los małego pacjenta. Miałam bardzo duże problemy z 2,5 letnią córeczką, która dostała wysypke na całym ciele. Od lekarza rodzinnego zostałam skierowana natychmiast do dermatologa. Pod drzwiami gabinetu usłyszałam z ust pani doktor, że jest zmęczona, ma 11 osób ponad stan,i nie ma mowy, że przyjmie dziecko (nawet nie spojrzała na to dziecko i nie słuchała co do niej mówie, zamykając mi drzwi przed nosem, nadmienie iz przyjmowała dopiero godzinę). Na drugi dzień stan dziecka bardzo się pogorszył, nie mając wyboru udałam sie ponownie do tej lekarki, która ponownie mi odmówiła nie szczędząc słów obrazy pod moim adresem. Nastepnego dnia patrząc na pogarszający się stan dziecka udałam sie do Łańcuta, gdzie zostałam natychmiast (bez żadnych problemów)przyjęta poza kolejnością. Diagnoza lekarza z Łańcuta była, ze dziecko kwalifikuje się na oddział szpitalny, a co dopiero do gabinetu.Czy ta pani z leżajska powinna dalej ,,bawic się" pacjentami??? Podejrzewam, że weterynarz psa by nie zostawił bez pomocy pod swoimi drzwiami. Czyżby pani doktor zapomniała o swojej przysiędze a może jej to nie dotyczy?!!!

Wspaniała lekarka! Męczyłam się z moimi dolegliwościami dwa lata, inni lekarze nie wiedzieli co mi jest i nie umieli mnie wyleczyć, Pani Doktor udało się to w kilka dni. Dziękuję!

Polecam każdemu i pozdrawiam panią doktor

Polecam każdemu i pozdrawiam panią doktor

KIEPSKI LEKARZ NIE POLECAM ...............................

KIEPSKI LEKARZ NIE POLECAM ...............................

Na pewno najlepszy dermatolog w mieście jeśli nie w całym regionie

Na pewno najlepszy dermatolog w mieście jeśli nie w całym regionie