Marta Zamiechowska-Kulińska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
11 opinii

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz. Gdyby było inaczej nie czekałoby do tej pani tyle osób w kolejkach.

NIE POLECAM-MOŻE DOBRY LEKARZ ALE NIE DLA MNIE!

świetny lekarz, polecam. Prawie nie mogłam się ruszać a teraz praktycznie nie mam problemów z kregosłupem. Przemiła osoba.

nie wiem jak ta pani leczy prywatnie ale jako orzecznik zusowski dla zusu zrobi wszystko -jestem po operacji kręgosłópa lędźwiowego i kwalifikuję się na powtórną operację oprócz tego doszły problemy z szyjnym i też grozi mi operacja pani doktor stwierdziła że jest wszystko w porządku i nic neurologicznego nie widzi pomimo ,,MR,,i tomografii jeszcze usłyszałem że jak bym miał 70 lat to mógłbym się starać o rentę.Osąd pozostawiam Wam czytelnicy i nie życzę Wam takich lekarzy

Od 13 lat moje skomplikowane zwyrodnienia kręgosłupa (zrobiłam prześwietlenie na własną rękę) leczy wyłącznie przeróżnymi środkami przeciwbólowymi. Twierdzi, że skoro mogę dotknąć palcem do nosa, to jestem zdrowa i za każdym razem odmawia wydania skierowania na dodatkowe badania. Dodam, że od kilkunastu lat, 3-4 dni w tygodniu mam bardzo silne bóle głowy, karku i kręgosłupa uniemożliwiające normalne funkcjonowanie.

Swietnie umie wyleczyć pacjenta, bardzo dobry specjalista, polecamn z calego serca!

To bardzo dobry specjalista. Proszę niesłuchac złych opinii na temat pani doktor, ponieważ nie są prawdą. Pani doktor jest zawsze pomocna i uprzejma.

Zdecydowanie niepolecam. nieuprzejma osoba.

Nie polecam! Zero wsród Czestochowskich lekarzy, osoba która kąpletnie nie potrafi pomoc pacjetowi. Natomiast polecam Panią DOKTOR Krystyne Janik to jest osoba godna polecenia. P.H.

To nie lekarz to anioł!!!!!!!! Bardzo dobry specjalista. Z ogromną przyjemnością polecam!

Pani doktor zawsze podnosi na duchu człowieka oraz umie wyleczyć pacjenta.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny