mgr

51,066854419,4449387693613336
martyna.krawczyk@onet.pl

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
11 opinii

Oceniam Panią magister Walioszczyk na 5 z plusem, pomogła mi wziąć się za siebie i schudnąć. Miło, sympatycznie, z dużą dawką poczucia humoru a jednocześnie profesjonalnie i motywująco!

Edytowane przez oceniającego: Mar 19, 2014

Polecam specjalistę kobietom w ciąży. Ja jestem bardzo zadowolona i spokojna o swoją dietę. Odkąd się dowiedziałam o ciąży zdecydowałam się poszukać odpowiedniej diety, trafiłam na Panią Martynę i nie żałuję, bo internet huczy od zabobonnej wiedzy i ciężko znaleźć dobre źródło informacji. Pani Martyna ułożyła mi dietę i mimo problemów zdrowotnych naprawde dobrze znoszę ciąże i dziecko dobrze się rozwija.

Mogę z czystym sumieniem polecić, chociaż nie ukrywam, że na początku miałam pewne obawy.Zobaczyłam młodziutką, szczuplutką dziewczynę i ciężko mi było uwierzyć, że może zrozumieć problem od wielu lat otyłej kobiety w moim wieku. Na szczęście pomyliłam się z pierwszą oceną i dzisiaj mogę podziękować pani Martynce za okazane zrozumienie i jednocześnie twardą postawę w sprawie diety. Nie mówię, że jest łatwo z dnia na dzień zmienić podejście do jedzenia, ale od podad 4 msc się staram, czasem z małym potknięciem, ale sumiennie zmierzam do ustalonych celów. Iwka

Polecam usługi dietetyczne u P.MGR. Mój problem był odwrotny od większości- nie chciałem schudnąć tylko przytyć. Po ustaleniu zasad z dietetyczką zmieniłem swoje podejście do życia i ruchu. No i jest mnie więcej- beztłuszczowo więcej, bez wiszącego brzuszka! No i w końcu nie mam problemu z nowymi znajomościami damsko-męskimi! Polecam chuderlakom!

Ja też jestem zadowolona, na początku nie wierzyłam w sukces, gdyż zalecenia wydawały mi się za proste,żeby było możliwe chudnąć, ale na szczęście zaryzykowałam i teraz systematycznie zmniejszam rozmiary:)mogę polecić wszystkim niedowiarkom!

Dołączam do grona zadowolonych, pod nadzorem Pani Martyny wprowadzamy kolejne posiłki do diety mojej 6-ścio miesięcznej córy,oraz odchudzamy mój nadmiar zgromadzony w czasie ciąży..już prawie finisz.Polecam

Lekarz godny polecenia. Odkąd stosujemy się do zaleceń i diety ułożonej przez panią mgr mąż zapomniał o atakach podagry, a mój cholesterol i waga powoli się normują. Bezproblemowy kontakt, serdeczność, nie patrzenie na zegarek a poświęcenie tyle czasu ile się potrzebuje. Z czystym sumieniem mogę polecić Państwu tą specjalistkę.

witajcie, polecam Panią Martynkę, mimo ze jestem dopiero na początku drogi walki z dużym nadmiarem kilogramów, wysokim cholesterolem i nadciśnieniem(3 tydzień)to już teraz mogę wyrazić pozytywna opinie- na pierwszej wizycie wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, ułożony jadłospis uwzględnia moje nietolerancje i organizacje dania, dostałam czarno na białym ile czego jest w tym jadłospisie- od tej chwili stosuje się do niego i już widać efekty. Gdy mam jakieś pytania - przesyłam je na e-mail i dostaje ekspresowa odpowiedz. Skorzystanie z usług kogoś kompetentnego to była dobra decyzja- bo od informacji w internecie się pogubić,mam nadzieje ze wizyta kontrolna pokaże moje starania i będzie widać efekty.

Polecam wszystkim tego dietetyka. Usługi fachowe za normalną cenę- wcześniej jeździłam do Częstochowy za grube pieniądze, efekty były- niestety krótkotrwałe a efekt jojo kosmiczny. Razem z P.Martyną wychodzimy z tego stanu powoli, ale skutecznie i bez drakońskiej diety. Uczciwa, fajna osoba. Naprawde polecam.

Polecam z pełną odpowiedzialnością. Pani Martyna jest przesympatyczną osobą a przy tym bardzo kompetentnym specjalistą. Wizyty odbywały się z dojazdem Pani Martyny do mojego domu, co pozwoliło dodatkowo zaoszczędzić czas. Od czasu 1 wizyty jestem 10kg lżejszy, a mój wiek metaboliczny dorównał ilości lat które mam,zawartość wody natomiast nie zmniejszyła a zwiększyła się- nie jak w tych wszystkich dukanach i innych. Jestem zadowolony że trafiłem w ręce Pani Martyny i polecam tego specjalistę innym, nie tylko mających problem z nadwyżką kilogramów. Adrian

Jestem bardzo zadowolona- pacjentem był mój syn, jednak skorzystała cała rodzina, wszyscy znacznie lepiej wyglądamy i się czujemy,a co najważniejsze wyniki cholesterolu mojego syna się unormowały- bez konieczności brania leków. Polecam w 100%

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny