mgrMartyna Krawczyk

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
11 opinii

• 5

Oceniam Panią magister Walioszczyk na 5 z plusem, pomogła mi wziąć się za siebie i schudnąć. Miło, sympatycznie, z dużą dawką poczucia humoru a jednocześnie profesjonalnie i motywująco!

Edytowane przez oceniającego: Mar 19, 2014

• 5

Polecam specjalistę kobietom w ciąży. Ja jestem bardzo zadowolona i spokojna o swoją dietę. Odkąd się dowiedziałam o ciąży zdecydowałam się poszukać odpowiedniej diety, trafiłam na Panią Martynę i nie żałuję, bo internet huczy od zabobonnej wiedzy i ciężko znaleźć dobre źródło informacji. Pani Martyna ułożyła mi dietę i mimo problemów zdrowotnych naprawde dobrze znoszę ciąże i dziecko dobrze się rozwija.

• 5

Mogę z czystym sumieniem polecić, chociaż nie ukrywam, że na początku miałam pewne obawy.Zobaczyłam młodziutką, szczuplutką dziewczynę i ciężko mi było uwierzyć, że może zrozumieć problem od wielu lat otyłej kobiety w moim wieku. Na szczęście pomyliłam się z pierwszą oceną i dzisiaj mogę podziękować pani Martynce za okazane zrozumienie i jednocześnie twardą postawę w sprawie diety. Nie mówię, że jest łatwo z dnia na dzień zmienić podejście do jedzenia, ale od podad 4 msc się staram, czasem z małym potknięciem, ale sumiennie zmierzam do ustalonych celów. Iwka

• 5

Polecam usługi dietetyczne u P.MGR. Mój problem był odwrotny od większości- nie chciałem schudnąć tylko przytyć. Po ustaleniu zasad z dietetyczką zmieniłem swoje podejście do życia i ruchu. No i jest mnie więcej- beztłuszczowo więcej, bez wiszącego brzuszka! No i w końcu nie mam problemu z nowymi znajomościami damsko-męskimi! Polecam chuderlakom!

• 5

Ja też jestem zadowolona, na początku nie wierzyłam w sukces, gdyż zalecenia wydawały mi się za proste,żeby było możliwe chudnąć, ale na szczęście zaryzykowałam i teraz systematycznie zmniejszam rozmiary:)mogę polecić wszystkim niedowiarkom!

• 5

Dołączam do grona zadowolonych, pod nadzorem Pani Martyny wprowadzamy kolejne posiłki do diety mojej 6-ścio miesięcznej córy,oraz odchudzamy mój nadmiar zgromadzony w czasie ciąży..już prawie finisz.Polecam

• 5

Lekarz godny polecenia. Odkąd stosujemy się do zaleceń i diety ułożonej przez panią mgr mąż zapomniał o atakach podagry, a mój cholesterol i waga powoli się normują. Bezproblemowy kontakt, serdeczność, nie patrzenie na zegarek a poświęcenie tyle czasu ile się potrzebuje. Z czystym sumieniem mogę polecić Państwu tą specjalistkę.

• 5

witajcie, polecam Panią Martynkę, mimo ze jestem dopiero na początku drogi walki z dużym nadmiarem kilogramów, wysokim cholesterolem i nadciśnieniem(3 tydzień)to już teraz mogę wyrazić pozytywna opinie- na pierwszej wizycie wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, ułożony jadłospis uwzględnia moje nietolerancje i organizacje dania, dostałam czarno na białym ile czego jest w tym jadłospisie- od tej chwili stosuje się do niego i już widać efekty. Gdy mam jakieś pytania - przesyłam je na e-mail i dostaje ekspresowa odpowiedz. Skorzystanie z usług kogoś kompetentnego to była dobra decyzja- bo od informacji w internecie się pogubić,mam nadzieje ze wizyta kontrolna pokaże moje starania i będzie widać efekty.

• 5

Polecam wszystkim tego dietetyka. Usługi fachowe za normalną cenę- wcześniej jeździłam do Częstochowy za grube pieniądze, efekty były- niestety krótkotrwałe a efekt jojo kosmiczny. Razem z P.Martyną wychodzimy z tego stanu powoli, ale skutecznie i bez drakońskiej diety. Uczciwa, fajna osoba. Naprawde polecam.

• 5

Polecam z pełną odpowiedzialnością. Pani Martyna jest przesympatyczną osobą a przy tym bardzo kompetentnym specjalistą. Wizyty odbywały się z dojazdem Pani Martyny do mojego domu, co pozwoliło dodatkowo zaoszczędzić czas. Od czasu 1 wizyty jestem 10kg lżejszy, a mój wiek metaboliczny dorównał ilości lat które mam,zawartość wody natomiast nie zmniejszyła a zwiększyła się- nie jak w tych wszystkich dukanach i innych. Jestem zadowolony że trafiłem w ręce Pani Martyny i polecam tego specjalistę innym, nie tylko mających problem z nadwyżką kilogramów. Adrian

• 5

Jestem bardzo zadowolona- pacjentem był mój syn, jednak skorzystała cała rodzina, wszyscy znacznie lepiej wyglądamy i się czujemy,a co najważniejsze wyniki cholesterolu mojego syna się unormowały- bez konieczności brania leków. Polecam w 100%

Gdzie przyjmuję

place 11

Dietetyk

Radomsko
    51,066854419,4449387693613336
    martyna.krawczyk@onet.pl

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat