mgr Martyna Krawczyk

Średnia ocen:5/5
Opinii11

iza

19.03.2014

Oceniam Panią magister Walioszczyk na 5 z plusem, pomogła mi wziąć się za siebie i schudnąć. Miło, sympatycznie, z dużą dawką poczucia humoru a jednocześnie profesjonalnie i motywująco!

Jola

26.02.2014

Polecam specjalistę kobietom w ciąży. Ja jestem bardzo zadowolona i spokojna o swoją dietę. Odkąd się dowiedziałam o ciąży zdecydowałam się poszukać odpowiedniej diety, trafiłam na Panią Martynę i nie żałuję, bo internet huczy od zabobonnej wiedzy i ciężko znaleźć dobre źródło informacji. Pani Martyna ułożyła mi dietę i mimo problemów zdrowotnych naprawde dobrze znoszę ciąże i dziecko dobrze się rozwija.

Iwka55

29.01.2014

Mogę z czystym sumieniem polecić, chociaż nie ukrywam, że na początku miałam pewne obawy.Zobaczyłam młodziutką, szczuplutką dziewczynę i ciężko mi było uwierzyć, że może zrozumieć problem od wielu lat otyłej kobiety w moim wieku. Na szczęście pomyliłam się z pierwszą oceną i dzisiaj mogę podziękować pani Martynce za okazane zrozumienie i jednocześnie twardą postawę w sprawie diety. Nie mówię, że jest łatwo z dnia na dzień zmienić podejście do jedzenia, ale od podad 4 msc się staram, czasem z małym potknięciem, ale sumiennie zmierzam do ustalonych celów.
Iwka

Kownaś

29.01.2014

Polecam usługi dietetyczne u P.MGR. Mój problem był odwrotny od większości- nie chciałem schudnąć tylko przytyć. Po ustaleniu zasad z dietetyczką zmieniłem swoje podejście do życia i ruchu. No i jest mnie więcej- beztłuszczowo więcej, bez wiszącego brzuszka! No i w końcu nie mam problemu z nowymi znajomościami damsko-męskimi! Polecam chuderlakom!

Kaśka

19.09.2013

Ja też jestem zadowolona, na początku nie wierzyłam w sukces, gdyż zalecenia wydawały mi się za proste,żeby było możliwe chudnąć, ale na szczęście zaryzykowałam i teraz systematycznie zmniejszam rozmiary:)mogę polecić wszystkim niedowiarkom!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Radomsko"?

AP Centrum Dietetyczne
Kościuszki 6 lok. 217