lekarz Maryla Skwark

Lekarz rodzinny, Pediatra

Bardzo kompetentna i rzeczowa Pani doktor. Diagnoza trafna . Świetne podejście do dzieci . Ciesze się, ze do tej Pani doktor trafiliśmy podczas wizyty na pogotowiu.

Cudowna Pani Doktor, spokojna, miła, kompetentna, wszystko wytłumaczy i uspokoi zdenerwowanego rodzica. Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna za dzisiejszą wizytę na pogotowiu❣️

Pani doktor z wielką empatia , miła i uprzejma, mimo później godziny . Bardzo dobre podejście do dzieci . Polecam z całego serca .

Pani Doktor przez duże D!!!!! Prowadzi moje dwie córki i również jest moim i męża lekarzem rodzinnym:) Mam pełne zaufanie zawsze fachowo doradzi i wysłucha. Zgadzam się z poprzednimi wpisami, że jest dociekliwym pediatrą ale o to tu chodzi przecież. Bardzo polecam!!!!

Odkąd pamiętam Pani Doktor była moim lekarzem. Teraz, gdy mam własne dzieci nie wyobrażam sobie byśmy poszli do innego lekarza. Z jednej strony podchodzi do każdego pacjenta z troską i zaangażowaniem, z drugiej - bez zbytnego roztkliwiania się, racjonalnie. Nie oszczędza na badaniach i kiedy trzeba nie waha się wysłać pacjenta na dalszą diagnostykę, w tym i szpitalną.

Jedyna Lekarka którą tak doceniam,lata dlugie jestem jej pacjentka i zawsze az do chwili obecnej sluzyla z pomoca i dobra Rada>Chętnie lubie tam przychodzic,poniewaz wiem,ze zawsze doradzi,wyjasni i pomoze.Polecam kazdemu>

Pani Maryla jest poprostu genialna,chodze tam od urodzenia a mam dzis juz 25 lat i osobiscie mi pomogla niejeden raz,jest moja najlepsza w tej przychodni Lekarka i dziekuje za jej dobre serce i tym co dazy choroych!!:)

Jeśli chodzi o katar i choroby podstawowe to świetnie ... Lecz z innymi chorobami strasznie panikuje i niepotrzebnie czasem wysyła do szpitala...

Jeśli chodzi o katar i choroby podstawowe to świetnie ...

Chodzę z dzieckiem od urodzenia do Pani doktor jestem bardzo zadowolona.Zawsze trafnie zauważała różne wady i kierowała do specjalisty - nigdy nie trzeba się o nic prosić.Bardzo jasno tłumaczy chorobę i sposób podania leku. Bardzo bardzo polecam!!!

Brak innych komentarzy tak jak powyżej. Stosuje zbyt dużo antybiotyków.

Brak innych komentarzy tak jak powyżej. Stosuje zbyt dużo antybiotyków.