lekarz Marzanna Choma

1,2
1,4
1,2
1,3

Nie spotkałam się z taką okropną osoba która diagnozuje ludzi i decyduje o przyjęciu na oddział. Ta lekarz powinna w trybie nagłym zostać zwolniona i powinna mieć zabrane prawa do wykonywania zawodu. Jest nie kompetentna. Nikt nigdy tak mnie nie upokorzył i nie obraził. Zgłaszam sprawę do izby lekarskiej.

Pani doktor konsultowała mnie w izbie przyjęć szpitala Nowowiejskiego. Nie spodziewałam się, że zostanę potraktowana w ten sposób. Od progu doktor krzyczala na mnie, byłam w szoku, od razu włączyłam nagrywanie dźwięku w telefonie (do czego mam prawo), by mieć dowód przy składaniu skargi do izby lekarskiej. Pani kazała dwóm panom (pielęgniarzom? sanitariuszom? nie wiem) zabrać mój telefon (!), na co nie wyraziłam zgody, doktor wezwala policję. Próbowała mnie ośmieszyć, powiedziała policji, że jestem osobą z zaburzeniami osobowości (stwierdziła to bez wywiadu, więc gratuluję wiedzy, przez 5 lat mojego leczenia została mi stwierdzona wyłącznie depresja). Nazwała mnie manipulatorką, ponieważ pani doktor uważa, że wszystkie osoby po przemocy domowej są manipulatorami. Policjanci stanęli po mojej stronie, natomiast nie miałam niestety możliwości pójścia na konsultację do innego lekarza, także wróciłam do gabinetu pani Chomy. Zawołała ona do "ochrony" jakiegoś pana, który przez pół wizyty nade mną stał. Na koniec konsultacji doktor zapytala mnie ironicznie, czego ja oczekiwałam po izbie przyjęć w szpitalu psychiatrycznym, że to nie jest przecież gabinet psychoterapii. Odpowiedziałam, że oczekiwałam minimum kultury i empatii do drugiej osoby, oraz że nie spodziewałam się, że od progu pani będzie się na mnie drzeć. Pani odpowiedziała, cytuję "proszę pani, ja nie mam za grosz empatii". To widać niestety. Składam skargę do izby lekarskiej, a osobom zastanawiającym się nad wizytą u tej doktor, szczerze odradzam.

Okropne doświadczenie z izby przyjęć, na którą trafiłem po znaczącym pogorszeniu stanu zdrowia. Mimo że przyjmuję leki i jestem w trakcie terapii i nie zdążyłem jeszcze nic powiedzieć, usłyszałem, że po co tu jestem, przecież każdy ma jakieś problemy. Była arogancka, krzyczała, nie dała dojść do słowa. Próbowałem zachować spokój, ale usłyszałem (i to bardzo głośno), że mam się ogarnąć i nie histeryzować. Gdy się rozpłakałem, wołała o pomoc, bo "odstawiam cyrki".

Jeżeli ktoś z państwa chciałby przekonać sie jak w piekle - zapraszam do pani Chomy. Podczas tej wizyty jeszcze nigdy w życiu nikt tak mnie nie zranił werbalnie i emocjonalnie. Zaczęlam bardzo mocno płakać podczas wizyty ze strachu a ona okrzyczala na mnie mowiąc, ze nie na czasu na wycie. Ludzie! Ta kobieta nie powinna nigdzie pracowac a juz na pewno nie z ludźmi. Mam nadzzieje, ze ktos w krótkim czasie przeczyta ta wiadomosc i usunie ta lekarkę ze wszystkich placówek.

To jest bardzo ale to bardzo smutne. Mam nadzieję, że osoby, które lądują u Pani doktor w stanie jakim ja trafiłam parę miesięcy temu będą miały tyle samo zaparcia, szczęścia i dobrych ludzi wokół by po wizycie u tej Panie nie zrobić sobie krzywdy.

Dalam po jednej "gwiazdce" tylko dlatego, ze mniej nie mozna. Mysle, ze szpital powinien zastanowic sie kogo zatrudnia. Nieuprzejma, chamska, oceniajaca, oskarzajaca,obrazajaca, sama wie najlepiej /pytania z jej strony to tylko formalnosc/. Niestety nie umiem napisac nic pozytywnego. Traktuje ludzi bez szacunku. Na pewno nie pomoze, a raczej zaszkodzi. Przykre to jest, bo nikt nie jedzie do szpitala psychiatrycznego dla przyjemnosci, jako senatorium, tam zglaszaja sie ludzie, ktorzy na prawde potrzebuja pomocy, a znajduja tylko pogarde. Smutne.

Jednym słowem tragedia.Kiedy wyszłam dzisiaj z córką z izby przyjęć w instytucie -po skierowaniu przez lekarza z Soru,myślałam już ,że to ze mną coś nie tak ale po przeczytaniu innych opinii okazuje się,że nie.Nieuprzejma,chamska,pierwszy raz w życiu miałam do czynienia z takim lekarzem. Ta Pani nie powinna absolutnie tu pracować,zostałam potraktowana jak osoba zabierająca jej czas i wymyślająca zły stan córki.(waga córki 32 kg-18 lat).W jej mniemaniu stan córki dobry.Sama podnosi głos ,a później twierdzi,że to ty krzyczysz.Nigdy więcej takiego "lekarza".

Pani minęła się chyba z powołaniem, lub straciła zapał do wykonywanego zawodu. Okropne spotkanie na izbie przyjęć w 2015r. Brak profesjonalizmu, krzyk w stosunku do pacjenta i patrzenie z przysłowiową "wyższością". Po skierowaniu pytania, że lekarz psychiatra powinien być empatyczny, doktor stwierdziła, że pacjent jest agresywny, ale przynajmniej zjechała z tonu i była mniej "wredna" i "chamska". Nie polecam nikomu.

Moja opinia o pani doktor jest bardzo zła ! Moja opinia o pani doktor jest bardzo zła ! Moja opinia o pani doktor jest bardzo zła ! Moja opinia o pani doktor jest bardzo zła ! Moja opinia o pani doktor jest bardzo zła ! Jan Szymczyk

Jan Szymczyk

Trafiając na izbę przyjęć w fatalnym stanie, nie sądziłam, że trafie na tak bezczelnego lekarza. Nigdy, nikt ze mnie w ten sposób nie drwił. Leczę sie psychiatrycznie od kilku lat, a jedyne pytanie, jakie ta lekarka mi zadała, to czy mi nie wstyd, że przyjeżdżam do szpitala bez potrzeby i angażuje w to tyle osób.