Marzanna Pożarowszczyk

Lekarz rodzinny

Pani Doktor leczy naszą rodzinę od 15. lat. Nigdy się na Niej nie zawiodłam. Można o wszystko zapytać, cierpliwie wyjaśni rodzaj terapii, nie bagatelizuje żadnych objawów.

Bardzo miła i sympatyczna lekarz,zawsze pod telefonem,chodzę z moją córeczką od urodzenia teraz ma 1,5roku zawsze trafione diagnozy i córcia też bardzo lubi tam jeździć POLECAM!!!

Leczy moją córeczkę od pierwszych tygodni życia - dzięki pani doktór przebrnęliśmy przez skazy białkowe, alergie, atopowe zapelenei skóry idt.... zawsze pomocna, nogdy nie zostawia swoich pacjentów

Leczy moje dzieci od 2003 roku, zawsze prywatnie, nigdy mnie nie zawiodła, nie zbyła, terapie zawsze są trafione BARDZO często obywa się bez antybiotyków. Zawsze miła i uprzejma. Serdecznie polecam.

Lekarz która przejmuje się chorobą pacjęta i stara się jak najlepiej mu pomóc.

Lekarz która przejmuje się chorobą pacjęta i stara się jak najlepiej mu pomóc.