dr n. med. Marzena Anna Krajewskadr n. med. Marzena Anna Krajewska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Marzena Anna Krajewska

Super człowiek. Miła, kompetentna, fachowość, rzetelność. Przede wszystkim podejście do dziecka. Godna polecenia.

Odradzam. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, ale do dziś żałuję, że dałam się namówić na leczenie zaproponowane przez Panią doktor gdyż znacznie to pogorszyło jakość mojego życia. Po fakcie Pani doktor za każdym razem podawała inną przyczynę tak złego stanu moich oczu.Po pewnym czasie miałam wrażenie, że Pani doktor totalnie nie wie co mówi i wymyśla coś na odczepnego, to było przerażające. Miałam do siebie samej żal, że oddałam swoje oczy w jej ręce.Pomijając inne sprawy Pani doktor nie rozpoznała także zapalenia brzegów powiek i dysfunkcji gruczołów Meiboma.

Dziękuje za fachowa opiekę Pani Doktor. Lekarz godny zaufania, nie lekcewazy pacjentow z powolania serdecznie polecam

Podczas wizyty Pani doktor stwierdziła, iż mam wadę "minusową" oraz astygmatyzm. Zgodnie z zaleceniami wyrobiłem odpowiednie okulary, w tej samej placówce. Po jakimś czasie, ponownie udałem się do Pani doktor. Przedstawiłem jej, iż mimo noszenia okularów oczy mnie dalej bolą i nie widzę żadnej poprawy. Zostałem ponownie zbadany za pomocą aparatury, po czym Pani doktor stwierdziła, iż wszystko dla niej jest w porządku. Mimo, iż wizyta trwała krótko i nic nowego nie wniosła Pani doktor nie zapomniała wziąć za to "normalnej stawki". Dyskomfort pozostał, pieniążki niestety nie. Ostatni raz byłem w "Eurooptical".

Bardzo miła pani doktor , widać ,że bardzo dobrze zna się na okulistyce . jestem zadowolona z wizyty i na pewno , nie raz zgłoszę się do pani doktor na dalsze badania . ; )

Bardzo miła pani doktor , widać ,że bardzo dobrze zna się na okulistyce .

Kompetentna, z dużą wiedzą, poświęca dużo czasu pacjentowi.

Kompetentna, z dużą wiedzą, poświęca dużo czasu pacjentowi.

Bardzo atrakcyjna Pani Doktor pomogła mi w kwalifikacji do zabiegu laserowego w Poznaniu. Obecnie nie noszę okularów i widzę swietnie. Duża kompetencja

bardzo miła pani kometentna mądra i pomocna bardzo polecam

bardzo miła pani kometentna mądra i pomocna bardzo polecam

Postawiła trafną diagnozę i skierowała na operację, teraz widzę bardzo dobrze. Bardzo miła, uprzejma, cierpliwa i profesjonalna. Dziękuje Pani doktor.

Wizyta prywatna po korekcji wzroku w poznańskiej klinice Optomeria

Wizyta prywatna po korekcji wzroku w poznańskiej klinice Optomeria