Marzena Dębska

Cóż mogę napisać. Na wizycie u Pani Profesor w Dębski Clinic byłam 5 lat temu, ale na tyle źle ją wspominam (jako pacjentka, ale również lekarz), że nie muszę się zbytnio mobilizować w pozostawieniu opinii. Pani Profesor może pomogła wielu osobom, mi niestety nie. Ja również potrzebowałam badania i konsultacji. Wizyta trwała najwyżej 5 minut, po 3 godzinach opóźnienia (co mogę zrozumieć i przymknąć na to "oko"). Pani Profesor ważną dokumentację medyczną (około 5 stron, ze skąpymi opisami), elegancko pisząc, potraktowała lekceważąco i wyniośle (nawet nie przeglądając), pomimo, że zgłosiłam się celem oceny progresji choroby i zmiany litej. Pani Profesor pozostała bardzo oschła, naburmuszona, nad wyraz dumna, nieelegancko zachowywała się, a jej diagnoza nie potwierdziła się w kolejnych badaniach. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę powodzenia w rozwiązywaniu Państwa medycznych problemów.

Marzena Dębska to nie tylko wyjątkowa ginekolog, ale również ciepła i życzliwa osoba. Jej profesjonalizm, delikatność i troska sprawiają, że wizyta u niej to pełne zaufanie i komfortowe doświadczenie. Zawsze odpowiada na moje pytania i wątpliwości, zapewniając kompleksową opiekę zdrowotną. Gorąco polecam Marzenę Dębską jako ginekologa, który dba o dobro swoich pacjentek.

Jestem pacjentką profesor Marzeny Dębskiej. Po wizycie konsultacyjnej zdecydowałam się prowadzić u Niej swoją pierwszą ciążę. Profesor jest ciepłą osobą o cudownym podejsciu do pacjentki i dobrym sercu. Rozwiała wszelkie moje wątpliwości.Ma ogromną wiedzę i doświadczenie co sprawiło że zaufałam jej bezgranicznie. Na każdej wizycie kontrolnej poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.Zawsze skromna i uśmiechnięta z ogromnym szacunkiem dla pacjentki. W kryzysowych sytuacjach odrazu udzieliła mi pomocy, skierowała na dokładne badania i umówiła na kilka wizyt w tyg aby mieć pewność czy z dzieckiem wszystko ...

Jestem pacjentką profesor Marzeny Dębskiej.
W kryzysowych sytuacjach odrazu udzieliła mi pomocy, skierowała na dokładne badania i umówiła na kilka wizyt w tyg aby mieć pewność czy z dzieckiem wszystko dobrze.
Anioł lekarz, polecam z czystym sumieniem

fatalna "lekarka". nastawiona na kasę. a pacjentki to dla niej inkubatorki do robienia dzieci. podaję do wiadomości: można być szczęśliwym bez dzieci. można być dużo szczęśliwszym niż rodziny z dziećmi :) nie polecam marzeny dębskiej. znalazłam innego lekarza, znacznie lepszego.

nie polecam marzeny dębskiej. znalazłam innego lekarza, znacznie lepszego.

Dzięki Pani dr Dębskiej donosiłam ciąże, świetna specjalistka w NAIT. Po każdym USG wykonanym przez Panią dr byłam pewna że jest dobrze, mało mówi ale konkretnie i o to chodzi. Dzięki Pani doktor mam syna, tknęła we mnie nadzieję po stracie córki. Polecam i dziękuję

Dr Marzena Dębska prowadzi moją drugą ciążę. Wreszcie czuję, że jestem w dobrych rękach. Za pierwszym razem nie było tak kolorowo. Lekarze lekcważyli mój niepokój, zaniedbali poród i synek urodził się przedwcześnie, niedotleniony, owinięty pępowiną. Poród niebezpieczny, bo naturalny, więc potem powikłania, problemy. Cud, że skończyło się dobrze, po wielomiesięcznym leczeniu. Teraz mam lekarkę, której mogę ufać. Jeszcze przed ciążą wreszcie pomogła mi wyleczyć przewlekłe infekcje intymne (innym się to nie udawało latami). Wszystkiego pilnuje, wszystko wyjaśnia, ufa mi i mam w niej oparcie. Nie boję się porodu. Jedyny minus - czasem u Pani Doktor długo się czeka. Gabinet oblegany, a Ona jest na tyle dokładna i odpowiedzialna, że niczego nie przyspiesza. Ja to akurat rozumiem. Inne pacjentki czasem marudzą.

Zdecydowanie NIE polecam. Pani nastwiona na kase. Wizyta trwała 5 minut i nic nie wyniosłam z niej. Pani mi tylko powiedziala ze starcilam 3 lata starajac sie o dziecko i polecila mi kolejngo lekarza. KOSZMAR!!!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty lekarskiej przeprowadzonej przez Panią doktor. Byłam u kilku innych lekarzy i stwierdzam że jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Przeprowadziła prawidłowy wywiad oraz całe badanie. Wizyta nie była ani za krótka ani za długa. Udzieliła mi niezbędnych informacji. Miałam wrażenie że jestem we właściwych rękach. Panią doktor poleciła mi koleżanka i się nie zawiodłam juz na pierwszej wizycie. Jestem zdecydowana aby to Ona prowadziła moją ciążę. Kolejna wizyta juz za miesiąc. Oczywiście można dyskutować o powikłaniach i się niepotrzebnie nakręcać tylko czy wszystkie te przypadki nas dotkną?, a nawet jeśli - czego nikomu nie życzę - to wcale nie musi oznaczać niczego złego, a nadto i tak nie mamy na to wpływu i osobiście wolę być w rękach osoby która potrafi postawić trafną diagnozę i wdrożyć właściwą procedurę - jak kapitan Wrona :) Osobiście jestem optymistką i cieszę się z mojego maleństwa. Mam nadzieję że kolejne wizyty będą takie jak pierwsza.

PANI DOKTOR MARZENA DĘBSKA JEST REWELACYJNYM LEKARZEM, WYBITNYM SPECJALISTĄ I WJĄTKOWYM CUDOWNYM CZŁOWIEKIEM, GODNYM NAJWIĘKSZEGO PODZIWU. Jej najwyższym kwalifikacjom, ogromnej wiedzy, odpowiedzialności, rozwadze i natychmiastowym reakcjom zawdzięczam, iż jestem obecnie mamą trójki zdrowych dzieci. Doskonałe prowadzenie przez Nią moich ciąż, błyskawiczne oraz trafne interwencje i Jej najwyższa fachowość, rozwaga i odpowiedzialność zaważyły na ich szczęśliwych rozwiązaniach. Dysponując ogromną wiedzą, doświadczeniem i wybitnymi umiejętnościami Pani doktor posiada nadto wiele cierpliwości, taktu i zrozumienia, dając ogromne wsparcie pacjentkom, a poza tym cechuje Ją olbrzymie zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz życzliwość, szacunek, delikatność i empatia w stosunku do trafiających do Niej pacjentek. Na podkreślenie zasługuje, że podczas każdego badania wykonanego przez Panią doktor i każdej rozmowy z Nią, miałam nieodmiennie okazję doświadczyć wszechstronności, ogromnych umiejętności, kompetencji, rzeczowości, dokładności, delikatności i wiedzy Pani doktor, a także jej olbrzymiego wsparcia i zaangażowania oraz fantastycznego, pełnego empatii, taktu i szacunku podejścia do pacjenta, budzącego z mojej strony w stosunku do Niej pełne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Zawsze cierpliwie odpowiadała na pytania i wyjaśniała wszystkie kwestie, zapewniając mi opiekę najwyższej jakości na każdym etapie moich ciąż oraz komfort wynikający z przekonania, że ja i moje nienarodzone dzieci jesteśmy w najlepszych rękach i, że zawsze możemy na Nią liczyć. Pani doktor jest osobą niezwykle rzeczową i dokładną, o ogromnej rozwadze i poczuciu odpowiedzialności, posiadającą olbrzymią wiedzę specjalistyczną i doświadczenie zawodowe, a przy tym pełną empatii i wrażliwości, o wspaniałym, godnym naśladowania przez innych lekarzy podejściu do pacjentów. Dysponuje umiejętnością jasnego i rzetelnego przedstawienia pacjentce jej stanu z poparciem tych informacji przekonującymi, uwzględniającymi całokształt okoliczności wyjaśnieniami, o ogromnej kulturze pracy i zasługującą na pełne zaufanie. Doskonałą opinię o Pani doktor opieram przy tym nie tylko na własnych doświadczeniach, ale także obserwacji podejścia Pani doktor do innych pacjentek oraz rozmów z nimi podczas mojego długotrwałego pobytu w szpitalu. Z obserwacji i rozmów tych wynika, że wszystkie te pacjentki, a było ich wiele, były ogromnie zadowolone ze sprawowanej nad nimi przez Panią doktor Marzenę Dębską opieki z uwagi na Jej najwyższy profesjonalizm oraz niezwykłe zdolności i wszystkie wyrażały się o Niej z ogromną wdzięcznością, podziwem i sympatią. Najwyższe kwalifikacje i zdolności Pani doktor pozwalają Jej na wykonywanie bardzo trudnych zabiegów i badań diagnostycznych, których przeprowadzenia nie podejmują się lekarze w innych ośrodkach, jak np. kordocenteza, transfuzje dopłodowe czy też zabiegi kardiologiczne ratujące życie w łonie matki, przy czym Pani doktor dzięki swoim wyjątkowym kwalifikacjom i doświadczeniu widzi więcej niż inni lekarze są w stanie dostrzec podczas badań diagnostycznych oraz zabiegów i dzięki swojej wiedzy, dokładności i nadzwyczajnym umiejętnościom oraz oburęczności niezwykle sprawnie i delikatnie przeprowadza najtrudniejsze zabiegi i badania. Pani doktor Marzena Dębska ma przy tym rewelacyjny stosunek do pacjentek, rzeczowo przedstawia rokowania, w tym występujące zagrożenia, czyniąc to fachowo, a zarazem z ogromną empatią, jednocześnie potrafiąc podnieść na duchu i przywrócić uśmiech. Z uwagi na powyższe jest Ona lekarzem, którego mogę każdemu polecić, do którego można mieć pełne zaufanie i pod którego opiekę warto trafić.

Miło czytać, że pani doktor tak wielu pacjentkom pomogła, ja niestety nie mam dobrych doświadczeń. Zachęcona dobrymi opiniami i wcześniejszymi pozytywnymi doświadczeniami związanymi ze szpitalem bielańskim trafiłam do pani doktor na wizytę w połowie prawidłowo przebiegającej ciąży. Najwidoczniej fakt, że nie byłam pacjentka od początku zadział na moją niekorzyść, a może to, że przyszłam z innej prywatnej przychodni... Wizyta trwała nie całe 15 minut, w zasadzie niczego się nie dowiedziałam poza tym, że dziecko źle się ułożyło więc w zasadzie nic na USG nie widać i powątpiewania czy lekarz wykonujący USG "połówkowe" to w ogóle coś widział czy tylko w opisie napisał, że widzi... Na pytanie o szkołę rodzenia - usłyszałam "na sali porodowej się pani dowie co i jak".
Trudno mi oceniać fachowość pani doktor jeśli chodzi o trudne sytuacje bo na szczęście mnie to nie dotyczyło, ale z całą pewnością ta jedna wizyta spowodowała, że żadnej kolejne nie było i nie będzie jak również nikomu nie polecę tego lekarza. Wyszłam z poczuciem, że lekarz w publicznej służbie zdrowia ( już nie wspomnę o innych prywatnych przychodniach ) wykazuje więcej empatii i troski o pacjentkę w tym szczególnym dla każdej kobiety czasie. Tu spotkałam się z "taśmą produkcyjną", 12 minut i następny pacjent, który w zasadzie jest klientem bo płaci za usługę i oczekuje jej na określonym poziomie, ale tego chyba nikt tu nie zauważa. Nie polecam.