Marzena Dreczka

Neurolog, Psychiatra, Psychoterapeuta

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.0512345
30 opinii

• 1

Byłam u tej lekarki kilka razy, źle postawiła diagnozę i mimo nasilania się objawów wciąż przepisywała te same leki, które jeszcze w dodatku wchodziły w interreakcję z innymi lekami przyjmowanymi przezemnie, a listę leków które przyjmuję dałam na pierwszej wizycie. Mało brakowało a wysiadło by serce. Sory nie chcę źle nikogo oceniać ale mnie zamiast pomóż - pogorszyła znacznie.

• 5

Uważam że to dobry lekarz .Pani jest dość cierpliwa i ciepła .Od kiedy do niej chodzę czuje się lepiej . Swych problemów nie będę tu wywlekał , ale z czystym sumieniem POLECAM.

• 5

Leczę się u tego lekarza dosyć długo (terapia) i mam pozytywne zdanie na jej temat. Pewno jeszcze długo będę musiał biegać na te spotkania ale powoli są efekty i to jest w tym istotne. Pamiętam że pierwsze wrażenia z terapii nie były najlepsze , bo odziera się tam człowieka z jakiejkolwiek prywatności i intymności no i padają dziwne pytania :( . Jednak warto się przemęczyć i nie rezygnować , nawet jeśli nie widzimy w tym sensu . Dla tych co się na terapię wybierają rada taka aby dać sobie parę miesięcy i wtedy oceniać efekty . Wielu z was po pierwszych spotkaniach może uznać że ta pani jest zdrowo ............. i sama potrzebuje pomocy . Powodzenia i wytrwałości warto ?

• 1

Po wizycie wielkie rozczarowanie. Pani doktor nie potrafiła postawić trafnej diagnozy. Uznała mnie za osobę całkowicie zdrową, która wyreżyserowała sobie postawę roszczeniową z tendencją do ogromnej przesady i wyolbrzymiania wszystkiego. Stwierdziła, że tego się nie leczy, bo to jest cecha mojego brzydkiego charakteru, a nie choroba, po czym na koniec wizyty wręczyła mi receptę na leki psychotropowe. W tym momencie zaprzeczyła sama swojej diagnozie, bo chyba takich leków nie przepisuje się osobie zdrowej. Dzięki Bogu trafiłam do innego lekarza, który wysłuchał, przepytał, poobserwował i postawił diagnozę - nerwica lękowa. Zastosował odpowiednie leczenie, psychoterapię i dziś już jestem na prostej, a było naprawdę fatalnie.

• 1

Po wizycie u Pani Doktor moja mama czuła się bardziej przygnębiona niż przed wizytą. Pani Doktor kazała jej się wziąźć za jakomś robotę a nie mazgaić, że się źle czuje. Mama nie chciała już iść na następną wizytę, nawet do innego psychiatry, tak się zraziła. Przykre, bo teraz problem mamy my- rodzina, ponieważ stan się pogarsza, a do lekarza nie chce iść, tak się boi. Nie wiem co będzie dalej. Ale zawdzięczamy tą sytuację Pani doktor, bo chyba psychiatra powinien mieć podejście takie do chorego aby mu nie zaszkodzić.

• 1

Staram się być obiektywna ale nie znalazłam nawet najmniejszego elementu, który mógłby wpłynąć na wystawienie pozytywnego komentarza. Poszłam do specjalisty ponieważ tak doradził mi lekarz rodzinny. Bardzo źle się czułam, od 2 tygodni sypiałam w nocy po godzinie albo wcale, byłam ciągle zmęczona do granic niemożliwości, oblewały mnie poty, miałam drgawki, ciągle bolało mnie serce, klatka, nie mogłam oddychać, serce waliło mi jak młot, duszności, słabość, ścisk gardła, ciemno przed oczami i ciągły strach, 24 na dobę, że zaraz coś złego się stanie. Nie mogłam już tak dłużej ze sobą wytrzymać i moja rodzina miała dość. Pani Doktor nie słuchała z czym przychodzę, w ogóle jej to nie interesowało. Już na wstępie uknuła sobie swoją teorię i trzymała się jej jak tonący brzytwy. Doszukiwała się jakiegoś drugiego dna mojej wizyty, że pewnie jest mi to do czegoś potrzebne itp. Cały czas naciskała na mnie, że się kreuję na chorą, że mi nic nie jest, że udaję itp. Drugiego dna nie było i nie ma, nie miałam i nie mam powodów udawać, rozpaczliwie szukałam tylko pomocy, bo moje życie stało się gehenną, no ale cóż Pani doktor wiedziała lepiej po co ja przyszłam i nie pozwoliła sobie nic wytłumaczyć. Wiem teraz są takie czasy, że szerzy się cwaniactwo ale nie można każdego mierzyć ta samą miarą, bo nie wszyscy udają lub mają coś do załatwienia, niektórzy potrzebują tylko pomocy i odrobinę ludzkich odruchów..... nic innego. No ale cóż to przecież ja się męczę z moimi objawami i muszę z tym żyć, a nie Pani doktor, więc co tu się dziwić przecież to Polska. Jakby przyszedł np. Pan Trynkiewicz, toby nie był o nic podejrzewany, zajęto by się nim jak wipem, ochrona, odpowiednie leczenie i na pewno Pani doktor byłaby bardzo miła i grzeczna, bo on by na jej uwagę zasługiwał, ja nie bo jestem zwykłym obywatelem.

• 1

Pani doktor nie pozwalała mi powiedzieć z czym przychodzę, kompletnie nie słuchała, nawet nie próbowała zrozumieć co przeżywam. Zachowywała się tak jakby wszystko najlepiej na świecie wiedziała, a to co ja czułam było nieważne. Była dla mnie nieuprzejma, wręcz nawet opryskliwa, robiła mi sarkastyczne docinki. Po wizycie miałam potwornego doła, ponieważ na każdym kroku próbowała mi udowodnić jaka jestem beznadziejna, dawała do zrozumienia jaka muszę być uciążliwa dla rodziny. Nie podobał jej się nawet mój głos (za bardzo potulny- kreowałam się na sierotkę Marysię). Oceniła mnie, jakbym udawała, tylko, że ja niczego nie udawałam, poszłam po pomoc bo nie byłam w stanie już dłużej tak żyć, bałam się nawet w dzień sama zostawać w domu, żyję w ciągłym lęku, a co dostałam kubeł pomyj na głowę. Może na niektórych to działa ale mnie wbiła pół metra w ziemię. A ja szukałam lekarza który pomoże mi z tego wyjść, podniesie na duchu, a nie jeszcze bardziej wepchnie w chorobę. Wynika z tego, że to moja wina że jestem chora, jestem chora bo niby chcę takie padło stwierdzenie. Nie wiem czy ktoś z nas wiedzących na własnej skórze jak wyglądają nerwice lękowe, chciałby je mieć. Ja oddałabym cały majątek aby się tych lęków pozbyć ale widocznie pani doktor zna tylko lęki z opisów w książce, bo tak lekko do tego podchodzi. Fajnie się wymądrzać i oceniać drugiego jak się jest zdrowym i nie przeżywa się tych męczarni na własnej skórze. Powiem tylko tyle "kochane zdrowie nikt się nie dowie jako smakujesz aż się popsujesz".

• 1

Nie polecam........................................................................................................................................

• 1

Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Mam takie samo odczucie, a nawet ująłbym po gorzej ale nie wypada. Więcej wizyt nie będzie. Nie polecam.

• 1

Pani Doktor absolutnie nie polecam. Szkoda pieniędzy, czasu, a przede wszystkim zdrowia. Uważa się za osobę nieomylną, nie słucha pacjenta, nie obchodzi ją co pacjent przeżywa, totalny brak empatii. W każdej wypowiedzi pokazuje swoją wyższość, traktując przy tym pacjenta jak osobę gorszej kategorii.

• 1

Nie polecam nikomu. Niestety okropne rozczarowanie. W swoim prywatnym gabinecie jest miła, ale na fundusz już nie ta osoba. Lekarz psychiatra powinien mieć podejście do pacjenta, bo to wyjątkowi pacjenci, bardzo wrażliwi. A tutaj oschłość, wymądrzanie się, na każdą grzeczną sugestię pacjenta nerwki, które z trudem opanowuje, diagnoza na kolanie. Po wizycie u Niej na fundusz przez dwa tygodnie nie mogłam dojść do siebie, bo czułam się jak śmieć, tak mi pomogła. Dość miałam niską samoocenę, to po wizycie u niej była chyba -1000. Nagadała mi, że to, że się źle czuje, to tylko i wyłącznie moja wina. Tak się po tej wizycie załamałam, że myślałam o samobójstwie. Żyję tylko dzięki pomocy bliskich ale boję się teraz chodzić do lekarza.

• 1

Nie mogę uwierzyć w pozytywne opinie o tej Pani Doktor. Okropna osoba. Moja żona nie sypiała od kilku tygodni, miała lęki, nie wychodziła z domu, bała się zostawać sama nawet w dzień, drętwiały jej ręce nogi, miała zaburzenia widzenia, pamięci, koncentracji itp. Lekarz rodzinny namówił żonę aby skorzystała z porady psychiatry, bo wtedy będzie miała leki ze zniżka i fachową pomoc. Niestety Pani Doktor stwierdziła, że żonie nic nie jest, że żona jest ofiarą losu, która się nad sobą użala i wymyśla sobie choroby, że zachowuje się jak małe dziecko, ze swoimi lękami i wypadałoby wreszcie dorosnąć itp. aluzje. Doprowadziła, do tego, że moja żona godzinę po wizycie u niej wylądowała na pogotowiu, gdzie podano jej zastrzyk na uspokojenie, bo nie mogła dojść do siebie oraz zalecono wizytę u specjalisty w celu leczenia nerwicy. Tak bardzo pomogła nam Pani doktor. Mam tylko nadzieję, że sprawiedliwość istnieje i jak Pani doktor poczuje się źle, to ktoś potraktuje ja w analogiczny sposób. Tego życzę jej z całego serca.

• 1

Nie polecam pani doktor. nie będzie kolejnej wizyty...................................................................................................................

• 1

generalnie wizyta bardzo mi się nie podobała. raczej tylko strata pieniędzy. nie wzbudziła mojego zaufania i mi nie pomogła. wiecej na pewno nie zdecyduję się skorzystać z usług.

• 1

Niestety ogromne rozczarowanie. Nie chce mi się wierzyć kiedy czytam pozytywne komentarze. Chyba byłam u innego lekarza. Pani Dreczka może i jest miła, tylko, że nie mogę się oprzeć wrażeniu, iż jej zachowanie jest dość powierzchowne bo dla „neurotyka” wypada być miłym. W gruncie rzeczy każdy jest dla niej tylko pacjentem psychiatrycznym. Ona nie jest waszą przyjaciółką. Nie łudźcie się. Jeszcze gdyby umiała ten „przypadek medyczny” dobrze zdiagnozować, to pół biedy. Ja błędną i naprędce postawioną diagnozę przepłaciłam strasznymi lękami i fobią, a moja depresja się nasiliła. Pani Dreczka jest roztargnioną i niesłowną osobą. Źle i lekkomyślnie dobiera leki, bardzo wierzy w to co mówi i od pierwszego spotkania ma już na temat pacjenta jakąś teorię, najczęściej niezgodną ze stanem faktycznym.

• 5

Nie mam zbyt wielkiego porównania. Jeśli jednak zwlekałem ze 3 lata a po kilku miesiącach od pierwszej wizyty żałuję, że nie zgłosiłem się wcześniej, to chyba jest w porządku?

• 1

Bardzo liczyłam, że ta pani doktor pomoże mojej znajomej... Niestety rodzina osoby chorej była bardzo zawiedziona i rozczarowana. Jeżeli mam być szczera to nigdy i nikomu nie poleciłabym tej pani.

• 5

Zdecydowanie można polecić tego lekarza.Jako pacjenty mam spory staż bo to już 3 lata terapii.To co najważniejsze to jej skutecznośċ,ja się zmienam i to jest jej zasługa.Przy poruszaniu bardzo wstydliwych i bolesnych dla mnie tematów nigdy nie poczułem się źle .Potwerdzam odczucia innych co do bijącego od niej ciepła-to prawdziwa ciepłownia,a tak poważnie spotkacie się z życzliwością,zrozumieniem,wsparciem i szczerą chęcią udzielenia wam pomocy.

• 5

Korzystałem z pomocy tej Pani i mogę ją szczerze polecić tym którzy są zamknięci w sobie i nie od razu garną się do wyznań. Możecie liczyć na zrozumienie,szacunek i poważne traktowanie waszych problemów i to w przyjaznej atmosferze . Jesteś nieśmiały,zamknięty w sobie - Ona jest właśnie dla ciebie.

• 5

Pani doktor na prawdę godna polecenia,bardzo mi pomogła. Jak napisali juz pozostali, jest bardzo miła, empatyczna i bije od niej takie "ciepło", rozmawiając z nią nie czuję sie zadnej krempaci, mimo , ze czesto mowi sie o sprawach bardzo prywatnych. Plecam jak najbardziej!

• 5

To jest bardzo dobry lekarz. Poleciłam ją trzem znajomym i wszystkim nam pomogła. Do każdego podchodzi z należytą uwagą, tłumaczy chorobę. Podchodzi z szacunkiem do człowieka. Wierzy w to co robi i chyba cieszy ją ta praca.

• 1

Pani doktor zmniejszyła dawkę leku i uznała osobe za zdrową pomimo alarmów bliskich o pogorszeniu się stanu zdrowia. Kilka dni puźniej osoba ta trawfiła na oddział psychiatryczny z nawrotem choroby. lekarz nie pomógł gdy chory i jego rodzina byli bezradni.

• 5

To specyficzna specjalizacja i trudno obiektywnie ocenić bo nie mam porównania. Choroby newricowe są specyficzne i ocena lekarzy bardzo indywidualna. Ale subiektywne odczucie moje jest na TAK praktycznie pod każdym względem.

• 5

Jestem wdzięczny. Pomogła mi , czuję się o wiele lepiej. Nie bardzo w to wierzyłem.

• 5

Dobry lekarz , sumienny, w terapii przestrzega zasad. Powinna byc niezmienna, niezaleznie od wszystkiego i robo to doskonale

• 1

Ten stoper, który włacza pani lekarz jest straszny. Po kilkumiesięcznej psychoterapii nie zauwazylam poprawy. Pani twierdzila, ze konieczna jest kilkuletnia terapia, co mnie zniechecilo.

• 5

Chodzę do tej Pani na terapię. 30 minut. Ale zawsze włącza stoper i jak on zadzwoni muszę kończyć terapię. Nie rozumiem tego. Proszę o wyjaśnienie na następujący adres: palog@interia.pl. Z góry dziękuję.

• 5

Wspaniala lekarka. Przyjazna, mila, empatyczna, poswiecajaca duzo uwagi.

• 5

szalenie miła ,poświęca tyłe czasu ile trzeba pacjentowi,sumienna

• 5

Bardzo mi pomogła. Miałam napady lęku. Przepisała mi leki, wyjaśniła,na czym polega choroba, zaproponowała psychoterapię, z której skorzystałam. Teraz jestem zdrową osobą a w dodatku rozumiem lepiej swoje reakcje. Można powiedzieć, że żyje mi się lepiej niż przed spotkaniem z nią.

Gdzie przyjmuję

50,905420820,6654419668182876
    M.dreczka@wp.pl

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat