lekarz Marzena Dreczka

Neurolog, Psychiatra, Psychoterapeuta

17.01.2011

Ten stoper, który włacza pani lekarz jest straszny. Po kilkumiesięcznej psychoterapii nie zauwazylam poprawy. Pani twierdzila, ze konieczna jest kilkuletnia terapia, co mnie zniechecilo.

08.01.2011

Chodzę do tej Pani na terapię. 30 minut. Ale zawsze włącza stoper i jak on zadzwoni muszę kończyć terapię. Nie rozumiem tego. Proszę o wyjaśnienie na następujący adres: palog@interia.pl. Z góry dziękuję.

23.12.2012

Niestety ogromne rozczarowanie. Nie chce mi się wierzyć kiedy czytam pozytywne komentarze. Chyba byłam u innego lekarza. Pani Dreczka może i jest miła, tylko, że nie mogę się oprzeć wrażeniu, iż jej zachowanie jest dość powierzchowne bo dla „neurotyka” wypada być miłym. W gruncie rzeczy każdy jest dla niej tylko pacjentem psychiatrycznym. Ona nie jest waszą przyjaciółką. Nie łudźcie się. Jeszcze gdyby umiała ten „przypadek medyczny” dobrze zdiagnozować, to pół biedy. Ja błędną i naprędce postawioną diagnozę przepłaciłam strasznymi lękami i fobią, a moja depresja się nasiliła. Pani Dreczka jest roztargnioną i niesłowną osobą. Źle i lekkomyślnie dobiera leki, bardzo wierzy w to co mówi i od pierwszego spotkania ma już na temat pacjenta jakąś teorię, najczęściej niezgodną ze stanem faktycznym.

anonim

19.03.2014

Leczę się u tego lekarza dosyć długo (terapia) i mam pozytywne zdanie na jej temat. Pewno jeszcze długo będę musiał biegać na te spotkania ale powoli są efekty i to jest w tym istotne. Pamiętam że pierwsze wrażenia z terapii nie były najlepsze , bo odziera się tam człowieka z jakiejkolwiek prywatności i intymności no i padają dziwne pytania :( . Jednak warto się przemęczyć i nie rezygnować , nawet jeśli nie widzimy w tym sensu . Dla tych co się na terapię wybierają rada taka aby dać sobie parę miesięcy i wtedy oceniać efekty . Wielu z was po pierwszych spotkaniach może uznać że ta pani jest zdrowo ............. i sama potrzebuje pomocy .
Powodzenia i wytrwałości warto ?

ja

06.04.2014

Uważam że to dobry lekarz .Pani jest dość cierpliwa i ciepła .Od kiedy do niej chodzę czuje się lepiej . Swych problemów nie będę tu wywlekał , ale z czystym sumieniem POLECAM.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Kielce"?

leczy wyłącznie dzieci i młodzież
Paderewskiego 48

ks. Lisińskiego 6