Marzena Dreczka

Neurolog, Psychiatra, Psychoterapeuta

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.7512345
22 opinie

• 1

Byłam u tej lekarki kilka razy, źle postawiła diagnozę i mimo nasilania się objawów wciąż przepisywała te same leki, które jeszcze w dodatku wchodziły w interreakcję z innymi lekami przyjmowanymi przezemnie, a listę leków które przyjmuję dałam na pierwszej wizycie. Mało brakowało a wysiadło by serce. Sory nie chcę źle nikogo oceniać ale mnie zamiast pomóż - pogorszyła znacznie.

• 5

Uważam że to dobry lekarz .Pani jest dość cierpliwa i ciepła .Od kiedy do niej chodzę czuje się lepiej . Swych problemów nie będę tu wywlekał , ale z czystym sumieniem POLECAM.

• 5

Leczę się u tego lekarza dosyć długo (terapia) i mam pozytywne zdanie na jej temat. Pewno jeszcze długo będę musiał biegać na te spotkania ale powoli są efekty i to jest w tym istotne. Pamiętam że pierwsze wrażenia z terapii nie były najlepsze , bo odziera się tam człowieka z jakiejkolwiek prywatności i intymności no i padają dziwne pytania :( . Jednak warto się przemęczyć i nie rezygnować , nawet jeśli nie widzimy w tym sensu . Dla tych co się na terapię wybierają rada taka aby dać sobie parę miesięcy i wtedy oceniać efekty . Wielu z was po pierwszych spotkaniach może uznać że ta pani jest zdrowo ............. i sama potrzebuje pomocy . Powodzenia i wytrwałości warto ?

• 1

Po wizycie wielkie rozczarowanie. Pani doktor nie potrafiła postawić trafnej diagnozy. Uznała mnie za osobę całkowicie zdrową, która wyreżyserowała sobie postawę roszczeniową z tendencją do ogromnej przesady i wyolbrzymiania wszystkiego. Stwierdziła, że tego się nie leczy, bo to jest cecha mojego brzydkiego charakteru, a nie choroba, po czym na koniec wizyty wręczyła mi receptę na leki psychotropowe. W tym momencie zaprzeczyła sama swojej diagnozie, bo chyba takich leków nie przepisuje się osobie zdrowej. Dzięki Bogu trafiłam do innego lekarza, który wysłuchał, przepytał, poobserwował i postawił diagnozę - nerwica lękowa. Zastosował odpowiednie leczenie, psychoterapię i dziś już jestem na prostej, a było naprawdę fatalnie.

• 1

Nie polecam pani doktor. nie będzie kolejnej wizyty...................................................................................................................

• 1

generalnie wizyta bardzo mi się nie podobała. raczej tylko strata pieniędzy. nie wzbudziła mojego zaufania i mi nie pomogła. wiecej na pewno nie zdecyduję się skorzystać z usług.

• 1

Niestety ogromne rozczarowanie. Nie chce mi się wierzyć kiedy czytam pozytywne komentarze. Chyba byłam u innego lekarza. Pani Dreczka może i jest miła, tylko, że nie mogę się oprzeć wrażeniu, iż jej zachowanie jest dość powierzchowne bo dla „neurotyka” wypada być miłym. W gruncie rzeczy każdy jest dla niej tylko pacjentem psychiatrycznym. Ona nie jest waszą przyjaciółką. Nie łudźcie się. Jeszcze gdyby umiała ten „przypadek medyczny” dobrze zdiagnozować, to pół biedy. Ja błędną i naprędce postawioną diagnozę przepłaciłam strasznymi lękami i fobią, a moja depresja się nasiliła. Pani Dreczka jest roztargnioną i niesłowną osobą. Źle i lekkomyślnie dobiera leki, bardzo wierzy w to co mówi i od pierwszego spotkania ma już na temat pacjenta jakąś teorię, najczęściej niezgodną ze stanem faktycznym.

• 5

Nie mam zbyt wielkiego porównania. Jeśli jednak zwlekałem ze 3 lata a po kilku miesiącach od pierwszej wizyty żałuję, że nie zgłosiłem się wcześniej, to chyba jest w porządku?

• 1

Bardzo liczyłam, że ta pani doktor pomoże mojej znajomej... Niestety rodzina osoby chorej była bardzo zawiedziona i rozczarowana. Jeżeli mam być szczera to nigdy i nikomu nie poleciłabym tej pani.

• 5

Zdecydowanie można polecić tego lekarza.Jako pacjenty mam spory staż bo to już 3 lata terapii.To co najważniejsze to jej skutecznośċ,ja się zmienam i to jest jej zasługa.Przy poruszaniu bardzo wstydliwych i bolesnych dla mnie tematów nigdy nie poczułem się źle .Potwerdzam odczucia innych co do bijącego od niej ciepła-to prawdziwa ciepłownia,a tak poważnie spotkacie się z życzliwością,zrozumieniem,wsparciem i szczerą chęcią udzielenia wam pomocy.

• 5

Korzystałem z pomocy tej Pani i mogę ją szczerze polecić tym którzy są zamknięci w sobie i nie od razu garną się do wyznań. Możecie liczyć na zrozumienie,szacunek i poważne traktowanie waszych problemów i to w przyjaznej atmosferze . Jesteś nieśmiały,zamknięty w sobie - Ona jest właśnie dla ciebie.

• 5

Pani doktor na prawdę godna polecenia,bardzo mi pomogła. Jak napisali juz pozostali, jest bardzo miła, empatyczna i bije od niej takie "ciepło", rozmawiając z nią nie czuję sie zadnej krempaci, mimo , ze czesto mowi sie o sprawach bardzo prywatnych. Plecam jak najbardziej!

• 5

To jest bardzo dobry lekarz. Poleciłam ją trzem znajomym i wszystkim nam pomogła. Do każdego podchodzi z należytą uwagą, tłumaczy chorobę. Podchodzi z szacunkiem do człowieka. Wierzy w to co robi i chyba cieszy ją ta praca.

• 1

Pani doktor zmniejszyła dawkę leku i uznała osobe za zdrową pomimo alarmów bliskich o pogorszeniu się stanu zdrowia. Kilka dni puźniej osoba ta trawfiła na oddział psychiatryczny z nawrotem choroby. lekarz nie pomógł gdy chory i jego rodzina byli bezradni.

• 5

To specyficzna specjalizacja i trudno obiektywnie ocenić bo nie mam porównania. Choroby newricowe są specyficzne i ocena lekarzy bardzo indywidualna. Ale subiektywne odczucie moje jest na TAK praktycznie pod każdym względem.

• 5

Jestem wdzięczny. Pomogła mi , czuję się o wiele lepiej. Nie bardzo w to wierzyłem.

• 5

Dobry lekarz , sumienny, w terapii przestrzega zasad. Powinna byc niezmienna, niezaleznie od wszystkiego i robo to doskonale

• 1

Ten stoper, który włacza pani lekarz jest straszny. Po kilkumiesięcznej psychoterapii nie zauwazylam poprawy. Pani twierdzila, ze konieczna jest kilkuletnia terapia, co mnie zniechecilo.

• 5

Chodzę do tej Pani na terapię. 30 minut. Ale zawsze włącza stoper i jak on zadzwoni muszę kończyć terapię. Nie rozumiem tego. Proszę o wyjaśnienie na następujący adres: palog@interia.pl. Z góry dziękuję.

• 5

Wspaniala lekarka. Przyjazna, mila, empatyczna, poswiecajaca duzo uwagi.

• 5

szalenie miła ,poświęca tyłe czasu ile trzeba pacjentowi,sumienna

• 5

Bardzo mi pomogła. Miałam napady lęku. Przepisała mi leki, wyjaśniła,na czym polega choroba, zaproponowała psychoterapię, z której skorzystałam. Teraz jestem zdrową osobą a w dodatku rozumiem lepiej swoje reakcje. Można powiedzieć, że żyje mi się lepiej niż przed spotkaniem z nią.

Gdzie przyjmuję

50,905420820,6654419668182876
    M.dreczka@wp.pl

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat