lek. dent. Marzena Kościelniak

1,7

Robiłam koronki porcalenowe kilka lat temu.Cały czas miałam z nimi kłopoty,zrobione nieestetycznie (wyglądały nienaturalnie).Kilka razy się odklejły,pod żle dopasowaną koronką popsuł się ząb.Pani doktor miła ale chyba nie o to chodzi.Nie polecam.

nie jestem na 100procet pewna na niaponiewaz za malo robila mi przy zebach a to co robila to bez zaztrzezen poza dlugim czekaniem na ponowna wizyte poniewaz robilam tylko na kase chorych bo mnie niestac prywatnie przy mojej rencie

Pani zrobiła mi 2 zęby w bardzo szybkim tępe,moim zdaniem powinna wiecej czasu poswiecic na robienie zęba.Jako osoba jest bardzo miła i wzbudza zaufanie ale końcowy efekt był dla mnie straszny.Po zrobieniu zębów przez pierwsze dni nic mnie nie bolało a po ok.tygodniu zaczeły mnie bolec,nie mogelem isc znowu do niej,bo w tym czasie wyjechalem za granice i tam zaczoł sie dla mnie problem.Nie spałem prawie przez caly tydzien az znajomy załatwil mi prywatna wizyte u dentysty za która musiałem duzo zapłacic.Pani która zrobiła mi za granica przeswietlenie,to złapala sie za głowe.Do zęba wdala sie zgorzel i musialem zeba usunac,bo za leczenie bym musial tu zapłacic 2.5tys złoty a teraz ide usunac 2 zęba.Duzo nerwów i pieniedzy mnie kosztowały te 2 zęby i jeszcze zostane bez 2 zębów.Nie polecam tej Pani.