mgr Marzena Mieszkowicz

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Wiedza, kompetencje zawodowe, wspaniały kontakt z dzieckiem, bardzo atrakcyjne i pracowite spotkania, czegóż więcej chcieć? Pani Marzka Mieszkowicz to wspaniały logopeda, dzieciaki ją uwielbiają. U naszego synka pełny sukces terapii. Osoba godna zaufania, ambitna i pracowita, ale przede wszystkim kreatywna w swojej pracy. Szczerze polecam Panią Mieszkowicz. Wspaniale wszystko tłumaczy, bo trudną wiedzę potrafi przekazywać w łatwy, zrozumiały spasób

Wspaniała osoba, pomaga dzieciom ale także wskazuje rodzicom jak mają pomagać swoim dzieciom w pokonaniu ich wad, ponieważ praca z dzieckiem nie kończy się w gabinecie logopedycznym. Bardzo miła osoba, ma bardzo dobre podejście do dziecka, SERDECZNIE POLECAM.

Pani Mieszkowicz zajmuje się także dorosłymi pacjentami po udarach. Wzbudza zaufanie i ma niesamowicie pozytywny wpływ na samopoczucie takiej chorej osoby. Na zajęciach jest pracowicie ale i wesoło. Gabinet jest wyposażony w pomoce dla ludzi w każdym wieku. Moja mama zaczęła mówić po całkowitej utracie mowy i spełniło się jej marzenie: nauczyła się od nowa czytać i pisać. Jest byłą nauczycielką więc dla niej to było czymś niezwykle ważnym. Dziękujemy pani Marzko za wszystko.

Wspaniały logopeda. Już w rozmowie telefonicznej, gdy zamawiałam wizytę czułam, że to niesamowita kobieta, idealny terapeuta dla mojego dziecka i to się potwierdziło. Pani Marzka ma cudowne podejście do mojego dziecka, które uchodzi za nieśmiałe, wycofane, bez szans.... Jestem pod wrażeniem jak zmieniał się syn z wizyty na wizytę. Terapia jest zakończona absolutnym sukcesem. Dziękuję Pani Marzko za trud, poświęcenie, wiedzę, która się przełożyła na konkretne działania i sukces. Mój syn miał czterech logopedów wcześniej, a praca z Panią Marzka po 6 miesiącach dała efekty, których naprawdę się nie spodziewaliśmy. Brak mi słów uznania. Mój synek nie był łatwym podopiecznym, ale udało się i bardzo dziękuję. Uczestniczyłam we wszystkich zajęciach, było to i dla mnie niesamowicie kształcące, bo Pani Marzenka tłumaczyła na bieżąco swoje działania, ma bardzo obszerną wiedzę nie tylko w tematach logopedycznych. Jestem bardzo zadowolona, bo wszyscy w rodzinie i w szkole podziwiają sukcesy mojego synka, stąd polecam tę niesamowitą logopedkę innym rodzicom. Naprawdę warto! Mój synek skończył terapię, ale ciepło, wesoło wspomina swoje zabawy i pyta kiedy odwiedzimy "ciocię". Możemy to zrobić, ale już tylko po to, aby się do siebie uśmiechnąć i powspominać czas, gdy syna wyciągałyśmy spod biurka... Teraz jest inaczej, bo mój syn mówi dużo, zdaniami i poprawnie. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę te słowa napisać. DZIĘKUJĘ!
Walczewska Anna

Polecam! Ja i moje dziecko, które niechętnie nawiązuje kontakty u p Marzenki zmienia się i jest poprawa "defektu synka"

Naprawdę świetny neurologopeda. Mój syn nie idzie lecz biegnie uśmiechnięty na wszystkie zajęcia, a wcześniej miał dwu innych logopedów i bywało różnie. Pani logopedka pomaga biedniejszym rodzinom pozyskać dofinansowanie z różnych fundacji pomocowych. Osoba godna zaufania. Szczerze polecam.

rewelacyjny kontakt z małym pacjentem polecam

rewelacyjny kontakt z małym pacjentem polecam