lekarz Marzena Stępińska

2,7
2,4
2,1

Super atmosfera łatwość dostania się do lekarza a przede wszystkim dokładność badania. Serdecznie polecam

Fatalne podejście do pacjenta. Lekarka kilkakrotnie proszona przeze mnie o zmierzenie ciśnienia w gałce ocznej (takie było zalecenie lekarza ogólnego, który mnie wysłał do okulisty) stwierdziła, że skoro Pan doktor taki mądry, to niech mi sam ciśnienie zmierzy... jej badanie skupiło się na przeczytaniu przeze mnie wyświetlanych przez nią cyfr z tablicy.... za takie rzeczy płaci NFZ... masakra....

Chodzę do pani doktor z córką, ta pani ma super podejście do dzieci. Zawsze jest miła i sympatyczna. Polecam!

Bardzo miła Pani doktor, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, a zarazem indywidualnie. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile trzeba,przy każdej wizycie dokładnie bada i wszystko tłumaczy.A co najważniejsze posiada nowoczesny sprzęt optyczny, który pozwala wykonać wszystkie potrzebne badania w jednym miejscu, np. Pole widzenia

NIE POLECAM NIKUMU TEJ PSEUDOLEKARKI!!!!!!!! Strasznie niemiła, chamska, arogancka... Ludzie szkoda czasu i pieniędzy na wizyte u tej kobiety... PROPONUJE OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM TEN GABINET OKULISTYCZNY!!! Tak WREDENEJ baby w zyciu nie widziałam!!!

Bardzo arogancka,zachlanna i bez etyki lekarskiej. Informuje o koszcie badania 100zl (recepta w cenie) a nastepnie tak przeprowadza badanie aby wymusic kolejna wizyte i kolejna oplate 100zl. Decydujac sie na tego lekarza nalezy pmietac ze recepte na szkla uzyska sie dopiero na 2-giej wizycie.

Kobiecie w ciąży też odmówiła przyjęcia nie chciała nawet wysłuchać co mi się stało kazała położyć pieniądze. Arogancka, wredna, traktuje pracowników i pacjentów jak śmieci.

nie polecam, omijać z daleka, nieludzki człowiek

nie polecam, omijać z daleka, nieludzki człowiek

Wszystkiego sie czepia, niemila, chamska,bezczelna, trzeba placic za badanie, choc jest to wizyta na koszt NFZ... drogo i niemilo, pacjent czuje sie jak wróg, nie polecam, wystarczy dodac z 20zl do badania i mamy kwote by zapisac sie prywatnie... paranoja, moja rada? lepiej tam nie chodzic

Czepia się dokumentów bez powodu, stąd trudno u niej skorzystać ze świadczeń NFZ. Jest arogancka, zachłanna i bardzo niemiła. Zdecydowanie nie polecam tej Pani. Znam inne niepochlebne opinie o niej od moich znajomych, którzy byli jej pacjentami. Szkoda nerwów.