lekarz Marzena Żaboklicka

Psychiatra

Zdecydowanie polecam. Naprawdę dobra lekarka.

Zdecydowanie polecam. Naprawdę dobra lekarka.

Totalnie nie polecam. Pani doktor nie podeszła do mojego problemu tak jakbym się tego spodziewała. Leki, które mi przepisała tylko pogorszyły mój stan. Kiedy ją o tym poinformowałam nie usłyszałam nic konkretnego, jedynie "aha". Przyszłam tam w stanie depresyjnym i z nerwicą lękową. Oczywiście pani doktor nawet nie powiedziała co mi jest! Dopiero inny psychiatra do zdiagnozował. Rozmawiała ze mną marne 10-15 minut. Nigdy więcej już do niej nie wrócę i stanowczo odradzam.

Specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu.Polecam rodzicom dzieci wymagających konsultacji psychiatrycznej. Leki wprowadzane są tylko wtedy kiedy jest to niezbędne.

Jest to pani doktor której warto powierzyć swoje sprawy aczkolwiek ja po kolejnej zmianie leków nie czuję poprawy i teraz zamierzam zmienić lekarza

Nie znam lepszego lekarza!, postawiła mnie na nogi z choroby afektywnej dwubiegunowej i żyje mi się dobrze żeby nie powiedzieć za dobrze.

Przez tyle lat nikt nie umiał zdiagnozować choroby! Nareszcie spotkałam lekarza, który pomaga rozwiązać problem mojego syna. Jest kompetentna, wzbudza zaufanie. Szkoda, że ze względu na dużą ilość pacjentów nie możemy mieć częstrzego kontaktu.

Bardzoo fajna Pani dokor. Polecam ją.! Pomogła mi wtedy kiedy byłam na dnie. Pierwsza rozmowa była bardzo fajna, mila atmosfera...tylko troche malo czasu. ale i tam bardzoo dobrze Pani Dokotor podeszla do mojej choroby.! Swietnaa Panii;)*

czy pani doktor przyjmuje prywatnie w ostrowie???? jaki koszt leczenia ???

czy pani doktor przyjmuje prywatnie w ostrowie???? jaki koszt leczenia ???

Pierwsza wizyta i pomimo stresu, rozmowa bardzo przyjemna. Mogłam się otworzyć i opowiedzieć o wszystkim. Na pewno nie była to moja ostatnia wizyta u Pani doktor. Wydaje mi się, że potrafi pomóc. Na pewno wzbudza zaufanie i potrafi słuchać, sprawie wrażenie osoby bardzo sympatycznej, potrafi rozmawiać.

Stwarza atmosferę, która pozwala się otworzyć, prowadzi rozmowę w taki sposób, że w momencie kiedy stawia diagnozę mam pewność, że ma rację. Nie naciąga. Lekarz z powołania, prawdziwy specjalista i dobry człowiek. Polecam.