Jestem bardzo zadowolona z zabiegu wykonanego przez Pana doktora Mateusza Dymka, szczerze polecam za pełen profesjonalizm, za podejście do pacjenta, jeden z najlepszych lekarzy, których spotkałam w swoim życiu.

Bardzo się cieszę że trafiłam do pana doktora Dymka. To specjalista najwyższej klasy. Ma świetne podejście do pacjenta. Człowiek przestaje się bać zabiegu. Miałam wszczepione implanty. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez bólu. Bardzo dziękuję!

Miałam wykonywaną korekcję odstających uszu. Zabieg rewelacja- pełny profesjonalizm i wspaniałe umiejętności doktora. Efekt po zabiegu zachwycił mnie i moich bliskich.Panie Doktorze bardzo dziękuję za wyleczenie z kompleksów. Polecam dr Dymka każdemu kto ma podobny problem.

Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałem. Miły, uprzejmy, potrafi dokładnie wytłumaczyć każdy problem w taki sposób że zwykły człowiek który z medycyną nie ma nic wspólnego zrozumie o co chodzi. Miałem wstawiane implanty zębowe. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie i bezboleśnie. Polecam takie rozwiązanie każdemu. Komfort życia z implantami niebo a ziemia.

Pan doktor Dymek to profesjonalny, uzdolniony manualnie chirurg szczękowy. Jestem pacjentem pana Mateusza od ponad 6 lat i zawsze jestem bardzo zadowolony z jego sposobu leczenia. Ostatnio bezboleśnie i sprawnie wkręcił mi 2 implanty zębowe. Wszystkim polecam tego doktora.

Bardzo polecam dr Dymka. Jest profesjonalistą a przy tym sympatycznym człowiekiem , chętnie idzie się do niego na wizytę.

Chciałam bardzo podziękować temu doktorowi za przywrócenie uśmiechu. Moje żeby są teraz bez zastrzeżeń, piekne. Na każdej wizycie spokojnie i rzeczowo mialam wytlumaczone co mnie czeka. Polecam wszystkim. Malgorzata

Miałam ostatnio usuwana osemke u tego dentysty i jestem pod wrażeniem jak można sprawnie i bezboleśnie to zrobić. Mam porównanie bo 2lata temu usuwalam zęba u innej pani doktor i to był koszmar. Wszystkim polecam tego lekarza bo ma na prawde super rękę do chirurgii.

nie polecam tego stomatologa ,nigdy się nie spodziewałam że tak można potraktować pacjenta ,pojechałam do szpitala gdzie na moje nieszczęście ten lekarz miał dyżur i po prostu drwił ze mnie nie udzielił mi wystarczającej pomocy chociaż wiedział że może się to źle skończyć ...lekarz który niema powołania nie jest lekarzem...