lekarz Mateusz Rodzeń

Tragedia. Nie polecam. Zero empatii i kultury osobistej. Dwie bardzo nieprzyjemne sytuacje związane z tym lekarzem miały miejsce w mojej rodzinie. 1) w bardzo chamski i arogancki sposób odmówił szczepienia nastolatków na Covid strasząc śmiercią i krzycząc na matkę . 2) nie chciał dać zwolnienia lekarskiego osobie z wysoką gorączką, mówiąc że ktoś w tym kraju musi pracować i rzucając bezczelne komentarze typu "chyba pani nie lubi swojej pracy"

Witam, będąc na wypoczynku w Wieleniu nasz 6 letni syn dostał bardzo wysoką gorączkę 40 stopni, miał drgawki. Miejscowi ludzi przekazali, że w Wieleniu mieszka lekarz Mateusz Rodzeń. Udaliśmy się z mężem i synem na rękach do niego pod jego dom. Był w ogrodzie poprosiliśmy o pomoc gdyż dziecko mdlało mężowi na rękach. Krzycząc powiedział iż nie ma czasu, kazał nam się wynosić. Inni wczasowicze widząc nas i dziecko podbiegi i ktoś z nich zadzwonił po karetkę pogotowia. Jest mi strasznie przykro gdyż w swoim życiu nigdy nie spotkałam się z takim potraktowaniem przez lekarza. Moje dziecko żyje bo obcy ludzie udzielili pomocy, zainteresowania, lekarz który widział nas, dziecko tej pomocy nie udzielił.

Bardzo dobry lekarz i sympatyczny. Dobre podejście do pacjenta, merytoryczne wskazania, zrozumienie pacjenta ;)