Michael Herbich

Zielona Góra
51,939930215,53536580 68 320 23 75

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
17 opinii

Witam wszystkie Panie! dr Herbich = Profesjonalizm, Skrupulatność, Rzetelność, Uprzejmość (DO KWADRATU) Byłam pod wrażeniem, jak prowadził moją zagrożoną ciążę. Czułam się całkowicie bezpieczna. Doktor zawsze dokładnie tłumaczył co zrobić gdyby.... wyprzedzał różne możliwe zajścia. Całkowicie bezzasadne są też dla mnie plotki, że naciąga ..... kto jak kto, ale nie on. Co innego mogę powiedzieć o niektórych zielonogórskich lekarzach....którzy lubią sobie dorobić w szpitalu na państwowym sprzęcie !! żenada Reasumując , tyle opinii ile pacjentek; ale dr Herbicha polecam z całego serca !!! i szkoda, że nie ma go w żadnym szpitalu!!

Bardzo bardzo bardzo dobry lekarz oby takich więcej w naszym kraju:-) Polecam naprawde wszystkim:-) Pozdrawiam

A ja od wczoraj polecam tego lekarza.Leczyłam się od blisko dwóch miesięcy u innego ginekologa ponieważ miałam nieustanne miesiączki.Moja Pani Doktor wiedząc ,że choruję na serce(wiek 33lata) stwierdziła po cotygodniowych badaniach,że gospodarka chormonalna jest zaburzona od leków.Dodam tylko,że dwa tyg. prędzej zbadano mi poziom hormonów i co ciekawe wszystko było w normie.A ja dostawałam tak silne bóle w podbrzuszu ,że żadne leki przeciwbólowe już nie pomagały.A Pani Doktor której zakres wiedzy na pewne tematy się skończył powinna była odesłać mnie do specjalisty.Byłam po zasięgnięciu opinii koleżanek u Doktora Michael.W porę przyjechałam ponieważ mam silnie obniżoną macicę ,i nadżerkę oby tylko II stopnia .Założył krążek i drugi dzień mam spokój z bólami.Polecam jak najbardziej .Jest bardzo miły,uprzejmy i udzielił mi odpowiedzi na każde zadane pytanie.Postawił w końcu diagnozę której nikt prędzej nie potrafił ustalić.Polecam w 100%

Jest bardzo dobrym lekarzem,ciesze się że trafiłam w jego ręce, szybko rozpoznał moją chorobę i wystawił trafną diagnoze, posiada bardzo dobry sprzęt na którym prędzej może coś wykryć, już nigdy więcej leczenia na kasę chorych u lekarzy ze słabym sprzętem usg,zdecydowanie polecam !

po kilku nieudanych wizytach u innego ginekologa ktory rozkładał rece i mówił :nie wiem co pani jest! Po pierwszej wizycie u pana Herbicha jestem zadowolona. wytłumaczył mi od a do z całą moją chorobę i leczenie jakie bedzie. zobaczymy co bedzie dalej,ale cieszy mnie to ze chociaz rozpoznał moja dolegliwosc bo inni nie potrafili...

Zgłosiłam się do Pana Doktora z niepłodnością!!Stawiał różne diagnozy , oczywiście nie trafne. Zaproponował inseminację za 400 zł. ,gdzie jest ona refundowana w Poznaniu!!! Warunki w jakich przeprowadza inseminację naganne!!!A NA KONIEC MOJEGO LECZENIA U NIEGO NIE ROZPOZNAŁ CIĄŻY POZAMACICZNEJ , CO SIĘ SKOŃCZYŁO WYCIĘCIEM JAJOWODU I UTRATA 50 % SZANS NA ZAJŚCIE W CIĄŻĘ.

Zdecydowane NIE .....lekarz z polecenia co najgorsze ;( Owszem gabinet wyposażony odpowiednio, sprzęt nowoczesny, ale trzeba do tego umieć odczytywać zdjęcia USG Panie doktorze ;( niby nic nie widział, a po tygodniu zgłosiłam się do innego specjalisty i co??? Guz 6 cm na 5 cm .... polecam wymianę okularów na mocniejsze.

Dla mnie jest ok prowadzil moja pierwsza ciaze i wszystko bylo wporzatku

Wypisał mi leki z niemieckiej apteki za kilkadziesiąt euro na chorobę, której NIE miałam!!! (Podobno jest współwłaścicielem tej apteki.) Oszust! A co najgorsze- nie przestrzega tajemnicy zawodowej i rozpowiada o chorobach swoich pacjentek! Powinni mu zabrać prawo wykonywania zawodu!! Ja leżąc na fotelu dowiedziałam się co dolega mojej koleżance. O moim stanie nagadał sąsiadce! ODRADZAM! Poza tym nic nie tłumaczy, cała wizyta trwała ekspresowo, a cytologię robi metodą jak za króla ćwieczka. Zgodnie w wytycznymi Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego należy ją wykonywać metodą szczoteczkową, a nie "patyczkiem do ucha". KOSZMAR!!! Ciekawa jestem ile kobiet jeszcze oszuka ten naciągacz i ile straci przez niego zdrowie, albo życie. UWAŻAJCIE KOBIETY!

Lekarz ten już się wypalił zawodowo i tylko naciąga na kasę!!! Prowadził moją ciąże ale do połowy bo musiałam zmienić lekarza, nie wytrzymałam! Mówił zawsze niejasno, zawsze wychodziłam od niego niedoinformowana i niepewna! Nie pomaga zejść z fotela, przepisuje jakieś leki z niemieckiej apteki, czasy Herbicha dobiegły końca, niech idzie na emeryturę~!

Bardziej zabiega o swoją popularność, leczenie pacjenta to tylko dodatek.

Bardzo dobry lekarz i specjalista wzbudzający zaufanie ; zawsze miły i uśmiechnięty. Polecam :)

Długo leczę się u pana doktora i mam wiele porównań(7 ciąż,wiele razy na ginekologii w różnych szpitalach)i stawiam Go na czołówce naszych lekarzy-jest super.Polecam.

Nie jestem zadowolona z przebiegu wizyty

To lekarz który prowadził moja ciążę, ok 37 tyg miałam bardzo uciązliwe objawy cholestazy ciążowej. Zlekceważył, chociaż mu sugerowałam, że może to być ta choroba ( strasznie swędziały mnie ręce i stopy, plamy na twarzy), wystarczyło, żeby wypisał skierowanie ma próby wątrobowe itp. z resztą w ten dzień dostałam skierowanie jak zwykle na vbadanie moczu i krwi, wystarczyło zaznaczyć jeszcze to badanie. Na szczęście trafiałam na wspaniałych lekarzy w szpitalu Sulechowie. wyniki były tak złe, że musieli zrobić cesarskie cięcie żeby ratować moje dziecko.

leczyłam się u kilku lekarzy, którzy nie potrafili mi pomóc w kwestii mojej niepłodności.Pan doktor zdiagnozował na pierwszej wizycie przyczyne mojej dolegliwości i dzisiaj po niespełna roku leczenia mam pięknego Syna. Polecam!!!!!!!!!!!!! Szczególnie parom , które podobnie jak ja mają ten problem.

jest dobrym lekarzem ,pomogl mi zajsc w ciaze w krotkim czsie ,polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny