dr n. med. Michał Bielecki

Lekarz rodzinny, Pediatra, Pulmonolog

Pan dr jest bardzo arogancki w stosunku do pacjentów. Przekonałem się po wizycie w gabinecie w którym przyjmuje w Krośnie Odrzańskim.

Powiem tylko tyle jak Taki człowiek może byc Pediatra zero komunikatywności i zrozumienia.Gbur jakich mało dawno takiego człowieka nie spotkałem a co dopiero lekarza.

Lekarz??? to jest Dr nauk medycznych? Na taki tytuł nie wystarczy się tylko uczyć ale i mieć pewną kulturę osobistą. Nie polecam nikomu!!! traktuje ludzi i dzieci na sztukę im więcej tym lepiej... Nie rozumiem po co takich trzymają... Jako pracownik Apteki dzwonie do Gabinetu przedstawiam się i proszę o chwile rozmowy z dr (brak antybiotyku który wypisał w obrębie 50km) i słyszę w słuchawce powiedz że mnie fizycznie nie ma... żenada...

Takich lekarzy niestety brakuje. Nik się tak nie zainteresował moja chorobą jak Pan doktor. Polecam wszystkim

Ten lekarz absolutnie nie nadaje się do pracy z dziećmi,nie ma cierpliwości ani delikatności w sobie,dziecko u niego w gabinecie musi siedzieć bez ruchu,teksty padają od niego jak się dziecko ruszy ,,To nie plac zabaw,, i.t.p.Absolutnie nie polecam go żadnej mamie z dzieckiem.Co do badania dziecka ,podchodzi aby sztukę zaliczyć a nie małego człowieka.U niego wizyta trwa 5min.dosłownie.Może dlatego że publiczna!!!

Uratował życie mojej koleżanki.Która chodziła do kilku lekarzy i żaden nic nie zauważył.Po wizycie u P.Bieleckiego który skierował pacjentkę na konkretne badania stwierdzono guza na prawym plucu.Cale szczęście ze był czas na operacje.Pozdrawiam

jes to lekarz bardzo wiarygodny i godny polecenia w swojej dziedzinie.

jes to lekarz bardzo wiarygodny i godny polecenia w swojej dziedzinie.

Pan doktor jako pierwszy wykrył umnie astmę i zastosował właściwe leczenie dzieki czemu czuje się znacznie lepiej. Ponadto jest bardzo miły i uprzejmy dla pacjetów,cenię sobie jego fachowość.Pozdrawiam Pana Doktora.

Pan doktor jako pierwszy wykrył umnie astmę i zastosował
właściwe leczenie dzieki czemu czuje się znacznie lepiej.
Ponadto jest bardzo miły i uprzejmy dla pacjetów,cenię sobie jego
fachowość.Pozdrawiam Pana Doktora.

CIESZĘ SIĘ ,ŻE MOJ WYBOR PADL WLASNIE NA PANA DOKTORA- MOGE SPAC Z CZYSTYM SUMIENIEM WIEDZAC,ZE ZDROWIE MOJEGO SKARBKA ZAWIEZYLAM DOSWIADCZONEMU LEKARZOWI.

LEkarz, który posiada ogromna wiedzę i bogate doświadczenie.Mamy do niego pełne zaufanie, zawsze cierpliwie odpowie na każde zadawane pytanie a co najważniejsze moja córeczka uwielbia do niego chodzić (wcześniej gdy słyszała ,że wybieramy sie do lekarza reagowała płaczem) więc i podejście do dzieci ma bardzo dobre. szkoda tylko, że nie ma Go na słubiskim oddziale.