dr n. med. Michał Błaszczyński

Opinii4

14.02.2014

"Kocham" Ten wyspecjalizowanych szpital i zarazem Pana Michała uratował mojemu skarbowi 2 razy życie a za 3 razem jego specjaliści z innej dziedziny ale nie omieszkał zainteresować sie jego starym pacjentem po naprawdę długich latach aż wręcz wydaje sie to niemożliwe pamięta chyba każdego swojego pacjenta, godny polecenia to mało powiedziane wyrazy wdzięczności nie do opisania i wyrażenia w słowach , aż łza mi sie ciśnie do oczu za ten ciężki czas prace i wkład mam dziś syna pięknego mądrego poprostu cudo wielki szacunek Panie Michale pozdrawiamy z całego serca mama Anita i syn Alan

01.06.2013

Najlepszy! Mój syn Leon był przez niego operowany ponieważ urodził się z chorobą Hirschprunga. Najlepszy Docent na świecie!

Najlepszy! Mój syn Leon był przez niego operowany
ponieważ urodził się z chorobą Hirschprunga. Najlepszy
Docent na świecie!

02.06.2012

super lekarz pomoze zawsze i mojemu synkowi jestesmy z konina i konin nam spiepszyl sprawe u dziecka nigdy nie dawajcie dzieci do chirurgow dzieciecych w koninie zaufajcie dr błaszczynskiemu polecam goraco i dziekujemy doktorze

10.11.2009

Jako lekarz, z pewnością wybitny specjalista w swej dziedzinie, i co do tego nie mam nawet cienia wątpliwości. Zabiegany jednak (co można tłumaczyć nawałem obowiązków), dlatego wydaje się zbyt szybki i zbyt oschły. Jego umiejętności natomiast, każą nie postrzegać tego i dlatego każdemu polecam leczenie ...

Jego umiejętności natomiast, każą nie postrzegać tego i dlatego każdemu polecam leczenie Dziecka u Niego.
Nie chodzi nam jako rodzicom przecież o sympatię Pana Doktora, a o skuteczne leczenie naszych Dzieci.

30.10.2009

Bardzo pomógł mojemu synkowi poprzez fachowo wykonaną operację.

Bardzo pomógł mojemu synkowi poprzez fachowo wykonaną operację.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Poznań"?

GABINET CHIRURGII I UROLOGII DZIECIĘCEJ
Radosna 10