lekarz Michał Czopik

Nie wierzę w fachowość tego lekarza.Kilka lat temu trafiłam z Funduszu Zdrowia do jego gabinetu z bólami podbrzusza.Stwierdził,że nic mi nie jest,nie zapisał żadnych leków.Ponieważ dolegliwości nasilały się,więc udałam się prywatnie do innego ginekologa,który rozpoznał masywne zapalenie przydatków.Leczenie trwało dobrych kilka tygodni...

Miły;bardzo dobry fachowiec,więcej Takich!

Miły;bardzo dobry fachowiec,więcej Takich!

Już kilka lat jestem pacjentką dr Czopika i jestem bardzo zadowolona. Jeden z najlepszych lekarzy w rejonie. Serdecznie polecam wszystkim pacjentkom. Fachowa opieka, doradztwo, informacje.

Jestem pacjentka doktora Czopika od wielu lat i zawsze byłam zadowolona z Jego usług. To doświadczony i kompetentny specjalista. Zawsze kompleksowo podchodzi do badania, wizyta przebiega w miłej atmosferze co pozwala minimalizować stres. Polecam

Od 18 lat jestem pacjentka Pana Czopika i jest to najwyższej klasy profesjonalista w swoim fachu. Spełnia wszystkie oczekiwania pacjentki od zaufania po skuteczność ewentualnego leczenia. Gorąco polecam wszystkim!!!

Byłam wczoraj na wizycie i muszę przyznać, że było ok. Polecam panią które preferują lekarzy konkretnych i nie gadających od rzeczy. Jeżeli jednak ktoś liczy na długą pogawędkę ... to proponuję kogoś innego. Ogólnie polecam !!!

Wizyta, byla okropna. Mam uraz po niej do dzisiaj. Zostalam potraktowana przedmiotowo, czulam sie ponizona.Zero zachowania intymnosci. musialam sie przy nim rozbierac i nie dostalam nawet zadnego okrycia na od pasa w dol. cos okropnego!!!!!!!!!!!!!