dr n. med. Michał Dyaczyński

W 1995 r. ukończyłem Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W 1998 r. uzyskałem z wyróżnieniem I stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.
W 2000 r. uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie chirurgii ogólnej, tytuł pracy "Wpływ immunosupresji FK506 na zaburzenia metaboliczne wątroby szczura wywołane jej niedokrwieniem i reperfuzją";
W 2005 uzyskałem z wyróżnieniem II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.

Pan Doktor to mega profesjonalista! Gorąco polecam. Jest uprzejmy i zawsze znajdzie czas- nawet po kilku operacjach. Jest chirurgiem z krwi i kości:)

Jako bariatrę odradzam, jako chirurga ogólnego-nie mam zdania. Po operacji bariatrycznej nastąpiła u mnie masa powikłań (miała prawo bo takie jest ryzyko) jednak obojętność, ignorancja lekarza gdy zglaszalam objawy doprowadziła do bardzo mocnych powikłań. Pan doktor powinien zrozumieć, że nie każdy to "panikujący histeryk" (tak zostałam nazwana) i powikłania czasem się zdarzają nawet najlepszym. W ostateczności jako bariatrę - NIE POLECAM

Jako bariatrę odradzam, jako chirurga ogólnego-nie mam zdania.
W ostateczności jako bariatrę - NIE POLECAM

Pan doktor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie. Jako jedyny po 8 miesiącach moich problemów postawił prawidłową diagnozę oraz przeprowadził zabieg dość skomplikowany i czasochłonny zabieg. Jeżeli ktoś szuka chirurga najwyższej klasy to polecam w 100%.

Witam, mój mąż w grudniu 2016 roku był operowany w Szpit. Miejskim w Siemianowicach z powodu nowotworu, operował go p. dr. Dyaczyński, to lekarz któremu się chciało chcieć, usunął mężowi bardzo skomplikowanie rozrośnięnty nowotwór. Jest miłym, uprzejmym i otwartym człowiekiem, umie słuchać pacjentów a przede wszystkim ich rodzin, doradza w trudnych sytuacjach, konsultuje

jest poprostu najjjjjjjjjjjjjjlepszy...... cudowny czlowiek , ktory uratowal moje zycie. Dziekuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem 4 lata po operacji ktora prowadzil dr Michal i baardzo mu dziekuje za to ze jest i za to jak ja przeprowadzil. Jest jedyny w swoim rodzaju , uprzejmy i znajacy sie na swoim fachu. Mimo ze tyle jestem po operacji kobtakt z Panem Michalem nadal mam . Nie zapomina oswoich pacjentach

Pani Agata ,złosliwa osoba powinna natychmiast zmienić specjalizację lekarza,którego odwiedza! Polecam jedną z przychodni PZP.

Bardzo dziękuję Panu dr Dyaczyńskiemu, za poświęcony czas, wyrozumiałość dla laika medycznego oraz za serce w trakcie mojego leczenia. Jan Ps. Pani Agato proszę się zastanowić nad sobą i nie wyrażać krzywdzących opinii na temat Pana Doktora.

Jan

Prawdę mówiąc nie wiem skąd takie dobre opinie o panu Dyaczyńskim. Przygotowywałam się u niego do operacji bariatrycznej. Pan doktor był w stosunku do mnie złośliwy i nieuprzejmy (co ciekawe również na prywatnej wizycie) a dodatkowo jest najmniej komunikatywnym człowiekiem jakiego poznałam. Wydawal się nie rozumieć najprostszych pytań. Nie wiem może trafiłam na gorsze dni albo po prostu to ja w jakiś sposób wywołuje agresję ale absolutnie nie polecam tego człowieka!

Z całego serca polecam osobom które chcą być w najlepszych rękach. Lekarz wspaniały.Nie wiedzialam ,że tacy jeszcze są jak Pan Doktor. Szczery ,profesjonalista w kazdym względzie.