Cieszę się ogromnie że wreszcie trafiłem do dobrego lekarza takiego jak trzeba o jakim po prostu marzyłem.Już wierzę,że jestem w dobrych rękach.Tą drogą Panu doktorowi serdecznie dziękuję za opiekę i o jeszcze trochę proszę. Zyczę jednocześnie wszystkiego najlepszego przede wszystkim zdrowia i wytrwałości w pracy i szczęscia w życiu prywatnym.

Świetny lekarz, specjalista, fajne podejście do pacjenta, cierpliwy, troskliwy, oddany pacjentowi a do tego bardzo skromny i delikatny. Wszystko na wysokim poziomie.

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Polecam każdemu zwłaszcza jako endokrynologa. Do Pana doktora zgłosiłam się z niedoczynnością tarczycy wykrytą w ciąży. Jestem jego pacjentką do dziś.

Świetny lekarz, specjalista, fajne podejście do pacjenta. Poświęca tyle czasu ile potrzeba w danej, konkretnej sytuacji. Przejrzyście tłumaczy co się dzieje z Twoim zdrowiem. Gorąco polecam dr Frybesa.

Wszystko na wysokim poziomie.Więcej takich lekarzy , a nasza służba zdrowia przestanie kuleć.

Wspanialy lekarz ale i czlowiek. Uprzejmy, odczuwa sie ze troszczy sie o pacjenta, stawia dobre diagnozy, bardzo dobrez radzi, nie tylko w dziedzinie ednokrynologii. Lecze sie juz u Niego kilka lat, do niego na wizyty chodzi sie z przyjemnoscia, nigdy nie lekcewazy opinii pacjenta. Bardzo polecam, mimo ze przez to jeszcze trudniej bedzie sie do niego dostac.

Żczę wszystkim którzy mają problemy zdrowotne aby spotkali na swej drodze TEGO lekarza !!!! cierpliwy, troskliwy, oddany pacjentowi a do tego bardzo skromny i delikatny.

Polecam p. doktora Frybesa jako endokrynologa. Wszystko dokładnie tłumaczy, nie trzeba wyciągać z niego odpowiedzi na siłę, daje bez problemu skierowania na wszystkie potrzebne badania. Bardzo kontaktowy, z dużą wiedzą, pyta o rzeczy pozornie niezwiązane z daną dolegliwością, ale jak się później okazuje, te pytania mają swoje uzasadnienie. Szkoda tylko że terminy w Luxmedzie ma zajęte na 2 miesiące naprzód.

Wspaniały lekarz. Zawsze odpowiada na pytania. Tłumaczy chorobę. jest serdeczny i bardzo życzliwy ludziom. Zleca niezbędne badania. Pilnuje, aby mieć wszystkie wyniki na postawienie diagnozy. Jestem pod jego opieka od 2 lat. Z całego serca mogę go polecać :)