lekarz Michał Groborz

Lepszego lekarza chyba nie ma, lekarz, do którego wrócę z przyjemnością i bez strachu. Polecam serdecznie każdemu z problemami na tle neurologicznym! Z całego serca polecam.

Bardzo kompetentny lekarz. Wnikliwa analiza problemu, zadał wiele istotnych pytań. Szybka reakcja na dany problem. Do tego bardzo miły i uprzejmy. Pierwszy lekarz, do którego wrócę z przyjemnością i bez strachu. Polecam serdecznie każdemu z problemami na tle neurologicznym!

Chyba nie ma lepszego lekarza, nie stawia diagnozy bez zrobienia wsześniejszych badań. Czas jaki poświęca pacjentowi pozwala aby na spokojnie o wszystkim porozmawiać i wytłumaczy jakie kroki podjąć co do dalszego leczenia . Z całego serca polecam.

Profesjonalny lekarz i wspaniały człowiek, który zawsze ma czas dla pacjenta. Szkoda, że przestał pracować w Alergokolu :(

Lepszego lekarza chyba nie ma. Przykro mi tylko że zrezygnował z pracy w przychodni na 3 maja :( ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................

100% Lekarz z powołania kto go zna ten wie o czym piszę Wspaniałe podejście do pacjenta dokładnie opisuje wyniki badań brak superlatywach by dalej pisać Dziękuję doktorze za opiekę medyczną moją i mojej mamy Pozdrawiam Mirela Ososińska

100% Lekarz z powołania kto go zna ten wie o czym piszę
Dziękuję doktorze za opiekę medyczną moją i mojej mamy
Pozdrawiam
Mirela Ososińska