Michał Grzymisławski

Września
52,32979717,5682940 61 436 66 36

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
9 opinii

byłem dzisiaj u tego pana i powiem tylko jedno-super.Bardzo fachowo zbadany ,oraz fachowo wytłumaczono przeciwwskazania jak i wskazania(w moim przypadku) co do usunięcia migdałów.

Mam spuchnięte obydwoje uszu nic nie słyszę boli bardzo . pani w recepcji potraktowała mnie jak głupią nie chciała pomóc chociaż bardzo cierpię. Panie doktorze składał Pan przysięgę że pomoże choremu. Wstyd.

polecam. uratował nie raz mnie i moje gardło oraz ucho

Polecam tego lekarza za fachowość. Leczę się od kilku lat z dobrym skutkiem.

2 lata temu miałem miec chirurgiczne czyszczenie zatok, ale mnie wyleczył. Według innych lekarzy nie było wyjscia, pokazał ze idzie...

Rzeczywiście jest zimny i zasadniczy, nie potrafi się uśmiechnąć a do dziecka podchodzi jak do żołnierza. Zapisuje końskie dawki, ale wystrzega się antybiotyków i nie panikuje. Byłam u niego z polecenia, w mojej sprawie - nie pomógł - wręcz zignorował, z mała córką (2,5) było trochę lepiej. Prawdą jest, że szybko opisuję dawki i zalecane leki, owszem powtórzy ale też szybko, na szczęście pisze kartki i co ważne zawsze u góry umieszcza datę i prosi żeby taka kartkę zachować bo przy następnej wizycie będzie o nią prosił.

Nie ma wogóle podejścia do małych dzieci!Przy badaniu robią tyle zamieszanie,że dziecko wychodzi z gabinetu tak przestraszone ,że trudno je uspokoić.Podawanie leków może i tłumaczy ,ale co z tego jak robi to tak szybko że trudno go zrozumieć.A ponadto przepisuję małym dzieciom leki dla dorosłych które są za mocne i nie odpowiednie!

Bardzo miły i dokładny lekarz. Podawanie lektów tłumaczy dwa razy i jeszcze dodatkowo zapisuje wszystko na kartce. Super podejście do dziecka. Lekarz z powołania, poprostu super !

Niedelikatny nawet w stosunku do dzieci.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny