lekarz Michał Hoffman

Najlepszy specjalista jeśli chodzi o choroby dzieci.super podejście do maluszków.dodatkowo nie jest dla niego problemem by rodzic zadzwonił po wizycie i coś go zapytał jeśli coś jest niepokojące.

Nie polecam. Właściwie powinnam podać go do sądu, bo z powodu jego ignorancji moje dziecko będzie najprawdopodobniej niewidome na jedno oko ( lub w najlepszym wypadku słabowidzące). Gdy miało ospę wyskoczyła mu krosta na rogowce w oku. Pan doktor nie dość , że bardzo nas popędzał ( bo czekała kolejka osób ) to zajął się głównie krostami na ciele. Gdy upomniałam się o coś na oko to przypisał kropelki ( ale miałam wrażenie, że nie do końca uważał to za konieczne ), które nie zadziałały, bo stan zapalny utrzymywał się długo, a teraz okazało się, że jest blizna na rogówce w centralnym punkcie, która bardzo utrudnia widzenie. A blizna na rogówce jest przy obecnym stanie medycyny nie do usunięcia. Pozostaje nam tylko przeszczep, który rzadko przyjmuje się u dzieci, nie mówiąc o dostępności dawcy.

najlepszy lekarz jakiego znam!ma podejście do dzieci stara się leczyć bez antybiotyków zawsze na posterunku nigdy nie odmawia pomocy polecam!

polecam!

Dr Hoffman jak zawsze na posterunku dzieci przy nim są otwarte i chętne do badań diagnozy zawsze w 10. Bardzo polecam.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Najlepszy pediatra jakiego znam, konkretny, miły, delikatny, z podejściem do dzieci, dokładnie tłumaczy co dolega dziecku, dlaczego tak się dzieje, jakie leki przepisuje i dlaczego właśnie te, dzieli się swoją wiedzą - co jest praktycznie niespotykane - zazwyczaj lekarze stawiają diagnozę, przepisują leki i na tym koniec, a Pan dr Hoffman wszystko dokładnie opisuje i tłumaczy. Jeszcze raz polecam!

Lekarz jakich mało, albo nawet on to jeden na milion. Podejście do dzieci wspaniałe i jak sam mówi on jest adwokatem dzieci i dobrze bo takiego wspaniałego lekarza w życiu nie spotkałam, mam nadzieje że za często nie będę miała powodów do kontaktów z Panem Hoffmanem ale jak idę do niego z córeczką to wiem że jest w dobrych rękach. Serdeczie polecam Pana doktora, przedewszystkim życze zdrowia.

Jestem mamą dwóch dorosłych już facetów, odkąd Pan dr. Michał roztoczył nad nimi opiekę przestali chorować.Super podejście do dzieci, olbrzymia wiedza, nie spotkałam lepszego pediatry w okolicy. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Chciałabym aby moi synowie leczyli swoje pociechy właśnie u Pana dr. Michała

Nie polecam tego lekarza nikomu!Moje dziecko zachorowalo na zapalenie pluc ktore ten lekarz zlekcewazyl leczac je metodami naturalnymi.

ZDECYDOWANIE POLECAM. JEDYNY PEDIATRA W OKOLICY NAJLEPSZY , GODNY ZAUFANIA. SPOKOJNIE MOŻEMY LECZYĆ NASZE POCIECHY U PANA DOKTORA HOFFMANA.

Zmienialiśmy pediatrów kilka razy,doktor Hoffman to zdecydowanie najlepszy pediatra u jakiego byliśmy.Uprzejmy,kompetentny,dokładnie wypytał o wszystko zanim zbadał córkę,wyjaśnił wszystko(nawet poprzednie choroby córki i diagnozy innych lekarzy)Spokojnie,bez pośpiechu i "spychologi"To najdłuższa wizyta na jakiej do tej pory byliśmy.Nareszcie czuję że dostałam pełną informację na temat dolegliwości dziecka i to bez ciągnięcia lekarza za język.Mamy pełne zaufanie do Pana doktora i napewno zostanie on naszym pediatrą.