Michał Jaśnikowski

Racibórz
50,101615918,20247280 32 755 5350

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
16 opinii

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałam. Posiada wysoką kulturę osobistą, jest bardzo uprzejmy. Wszystko dokładnie tłumaczy oraz radzi. Z wielką chęcią Pana polecę.

Najlepszy specjalista w Raciborzu!!! POLECAM!!!!

Potwierdzam, bardzo rzetelny lekarz! Widać że się bardzo stara.

Miałam szczęście w nieszczęściu, że trafiłam w szpitalu pod opiekę Pana Doktora. To lekarz z powołania: kompetentny, cierpliwy, z ogromną kulturą osobistą. Poświęca tyle czasu dla pacjenta ile wymaga tego chory, z wielkim zaangażowaniem i pasją wykonuje swoją pracę. Dla mnie jest specjalistą najwyższej klasy, a jego życzliwość i serdeczny uśmiech pomogły mi przetrwać trudne chwile. Dziękuję:)

Wspaniały lekarz,doskonały fachowiec,sympatyczny,miły ,kulturalny człowiek (leczyłem się u niego na zerwane ścięgno achillesa - wzór.

Niby lekarz ok i wg. robił mi 3 razy zdjęcie rtg chodziłam w ortezie pół roku i po pół roku zrobił mi usg na którym wyszły zmiany ale stwierdził ze do roku powinno przejsc . a teraz ... kinoł rok ... mam 70 % czucia w rece , dretwienie , straszne bóle , bark do operacji !!!

świetny lekarz, miły i uprzejmy. W szczegółowy sposób wyjaśnia diagnozę i niezależnie od dnia i godziny równo i godnie traktuje pacjentów.

miły, bardzo rzetelny, rzadko spotyka się takiego "ludzkiego" lekarza

Świetny specjalista,dokładny cirpliwy,wyrozumiały.Tłumaczy w jasny zrozumiały sposób.Praca sprawna lecz bez przesadnego pośpiechu.Fajnie sprawdza sie na Ambulatorium Izby Przyjęć jak jest nawał urazow.POLECAM DLA DUŻYCH I MAŁYCH PACJENTÓW!

To człowiek pozbawiony godności lekceważący i nie kompetentny. Bardzo źle traktuje pacjentów jest opryskliwy i lubi zapach pieniędzy. Jednym słowem nie nadaje się na jakiegokolwiek lekarza żadnej specjalizacji...

To najlepszy ortopeda w szpitalu w Raciborzu.! Nie ma lepszego :) Bardzo uprzejmy widać ,że zna sie na swoim zawodzie nie tak jak inni lekarze w szpitalu :xx

dla niego pacjent jest zawsze na pierwszym miejscu , nigdy nie widzialam zeby kogos "potraktował z buta". Oby tylko nie nabrał brzydkich nawyków od niektórych starszych kolegów;)

Bardzo dobry lekarz , nie spodziewałam się,że mogę trafić kiedyś w życiu na taką osobę .

to młody lekarz bez specjalizacji ale z nalecia lościami charakterystycznymi dla raciborskich ortopedów

Moja druga wizyta u tego lekarza i drugi raz pozytyw. Pierwszy raz na pogotowiu po zdjęciu RTG od razu wiedział co zrobić z urazem (duży palec u nogi). Niestety, drugie podejście nie obeszło się bez gipsu, ale na złamanie chyba nie ma innej rady :-)

Pan doktor złożył mi nogę milimetr do minimetru!!!!!!!!!!!!Najlepszy doktor w szpitalu w Raciborzu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny