Michał Jaśnikowski

Bardzo dobry specjalista, wspanialy czlowiek. Lekarz, ktory chce pomóc czlowiekowi. Wysoka kultura osobista. Dziękuję za pomoc mamie.

Doskonały lekarz znający się na rzeczy. Prosty, kulturalny i co najważniejsze trafna diagnoza. Dziękuję i pozdrawiam Joachim

Doskonały lekarz znający się na rzeczy.

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałam. Posiada wysoką kulturę osobistą, jest bardzo uprzejmy. Wszystko dokładnie tłumaczy oraz radzi. Z wielką chęcią Pana polecę.

Najlepszy specjalista w Raciborzu!!! POLECAM!!!!

Najlepszy specjalista w Raciborzu!!! POLECAM!!!!

Potwierdzam, bardzo rzetelny lekarz! Widać że się bardzo stara.

Potwierdzam, bardzo rzetelny lekarz! Widać że się bardzo stara.

Miałam szczęście w nieszczęściu, że trafiłam w szpitalu pod opiekę Pana Doktora. To lekarz z powołania: kompetentny, cierpliwy, z ogromną kulturą osobistą. Poświęca tyle czasu dla pacjenta ile wymaga tego chory, z wielkim zaangażowaniem i pasją wykonuje swoją pracę. Dla mnie jest specjalistą najwyższej klasy, a jego życzliwość i serdeczny uśmiech pomogły mi przetrwać trudne chwile. Dziękuję:)

Wspaniały lekarz,doskonały fachowiec,sympatyczny,miły ,kulturalny człowiek (leczyłem się u niego na zerwane ścięgno achillesa - wzór.

Niby lekarz ok i wg. robił mi 3 razy zdjęcie rtg chodziłam w ortezie pół roku i po pół roku zrobił mi usg na którym wyszły zmiany ale stwierdził ze do roku powinno przejsc . a teraz ... kinoł rok ... mam 70 % czucia w rece , dretwienie , straszne bóle , bark do operacji !!!

świetny lekarz, miły i uprzejmy. W szczegółowy sposób wyjaśnia diagnozę i niezależnie od dnia i godziny równo i godnie traktuje pacjentów.

miły, bardzo rzetelny, rzadko spotyka się takiego "ludzkiego" lekarza

miły, bardzo rzetelny, rzadko spotyka się takiego "ludzkiego" lekarza