lek. med. Michał Kąkol

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Lekarz godny polecenia . Ma w sobie tyle wsparcia ,ciepła i delikatności dla pacjentek. Miałam szczęście , że trafiłam na takiego lekarza. Chirurg o wielkim sercu .

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam na swojej drodze..wspaniały lekarz godny polecenia wykonuje swoją pracę z pasją!!

Super specjalista. Konkretny w swoim działaniu. Bardzo uprzejmy i serdeczny. Warty polecenia. Na moje szczęście nie muszę już korzystać z Jego pomocy, ale gdyby była taka potrzeba to tylko On.

Tak! Czlowiek Anioł po prostu... nic więcej nie trzeba dodać. Oby wszyscy lekarze byli tacy "ludzcy " i o tak wielkim sercu jak dr Kąkol !!! W rozmowie nie jak lekarz, tylko jak przyjaciel... M. Starogard gd. Pozdrawiam :)

mój ulubiony chirurg, właściwie zdiagnozował mi chorobę, dziury w lewej stopie. Szedlem kiedyś i się zaczepiłem o krawężnik. wg mnie nie właściwie szedłem powinienem prawą stroną. Oceniam kompetencje na duże.

Lekarz ten leczył moją mamę . Uważam że bardzo kompetentnie podszedł do tej sprawy. Mogłam na Niego liczyć w sytuacjach dla mnie wątpliwych i przerażających jakie niestety występują gdy pacjent jest poddawany leczeniu chirurgicznemu oraz radio i chemioterapii (nowotwór jelita grubego). Nigdy nie odmówił konsultacji mamy. Z mojego doswiadczenia jest to lekarz godny polecenia innym pacjentom.